Pubg Mobile

Pubg Mobile 1.5 Huawei İndir

PUBG Mobile New State Facebook Grubumuz Açılmıştır. Burayı Tıklayarak Grubumuza katılabilirsiniz.

Yeniliklere göz atmak istemiyorsanız aşağıdaki İndirme Bağlantısını tıklayarak PUBG Mobile 1.5 Güncellemesini doğrudan indirebilirsiniz.

Merhaba, Pubg Mobile 1.5 Apk ve OBB dosyasını indirmeden önce küçük bir önemli özelliklere ve yeniliklere göz atmak ister misiniz ? Sizler için Pubg Mobile 1.5 Güncellemesi ile bir dizi yeni özelliklere inceledik ve derkedik Tabikide tüm özellikler bu kadar değil, ama göze çarpan ve yenilik diğebileceğimiz özellikleri başlıklar halinte topladık gelin birlikte göz atalım.

Erangel Transit Sistemi – Hızlı Tren – Köprüler Arası Geçiş

PUBG Mobile haritası Erangel’e Hyperlines adlı yeni bir toplu taşıma sistemi getiriyor. Bu yüksek hızlı toplu taşıma sistemi, raysız çalışan fütüristik bir trene benzeyen havada yükselen bir ulaşım aracından başka bir şey. Harita boyunca yayılmış birden fazla rotaya sahip gibi görünüyor ve oyuncular bu araçların sadece 10 saniyeliğine durduğu belirli istasyonlardan onlara binebilecekler.

Yeni Grafik Ayarları

Yeni güncelleme ile birlikte PUBG Mobile’a yepyeni bir grafik ayarı geliyor. Yeni ayar özellikle, düşük kaliteli bir cihaza sahip iseniz daha iyi bir oyun deneyimi tatacaksınız. Grafik ayarlarını bir alt seviyeye getirerek FPS düşüşlerini donma ve kasmaları en aza ve hatta tarihe gömeceksiniz.

Oyun yapımcıları, mevcut en düşük ayarlardan bir kademe daha düşük olan ve düşük seviye cihaz oyuncularına daha fazla FPS sağlayan yeni bir ayar eklemekte.

Hava Konveyörü 

Hava Konveyörü(Hava fırlatıcıcı), uzun menzilli transfer gökyüzüne fırlatmak için kullanılabilir ve yönü kontrol ederek düşmanlara ani saldırı yapabilirsiniz.

Diğer yenilikler

 • Dürbün 
 • Bu Dürbünler, düşmanları uzak mesafeden tespit etmenize ve kolayca işaretlemenize yardımcı olacaktır.
 • Koruma ve Devriye Robotu 
 • Bu, yüksek kaliteli savaş malzemeleri için tüm kentsel alanı taramak için kullanabileceğiniz bazı kentsel alanlarda bulunabilen Özel bir robot köpektir.
 • MG3 Hafif Makineli Tüfek
 • Bu LMG, benzersiz bir ateşleme modu ile birlikte geldiği 7.62 mm cephane ile birlikte gelir. Bu hafif Makineli Tüfek dakikada 660 veya 990 mermiye kadar ateş edebilir. Bu silah sadece airdroplarda üretilir.
 • Zafer Heykeli ve Snaps – Zaferi 
 • talep ettikten sonra kutlamak için bir heykel yerleştirebilirsiniz. Sadece kazanan takımın MVP’si bu Zafer Heykelini herhangi bir yerde toplayabilir. Zafer Yakalama özelliği ile klasik modu kazandıktan sonra fotoğraf modunda takım arkadaşı bilgilerini gizlemeyi veya göstermeyi seçebilirsiniz.

Atılabilirler ve Sarf Malzemeleri 

PUBG Mobile oyuncularının atılabilir ve tüketilebilir öğeleri kullanmasını kolaylaştırmak için yeni bir özellik ekledi.

 • Sarf Malzemesi/Atılabilir simgeyi kaydırdıktan sonra oyuncular çarkı açabilir ve öğeleri değiştirebilir veya kullanabilir.
 • Oyuncular ayrıca ayarlar menüsünde bulunan ‘Hızlı Atış’ özelliğini etkinleştirme seçeneğine de sahiptir. Etkinleştirildiğinde, oyuncular bu öğeyi anında kullanmak için Fırlatılabilir simgesini tutabilirler.
 • Oyuncular ayrıca ayarlar menüsünde bulunan ‘Hızlı Tekerlek Atışı’ özelliğini de etkinleştirebilirler. Etkinleştirildiğinde, oyuncular tekerleği kaydırabilir ve istenen Fırlatılabilir simgeyi kısaca seçtikten sonra, o öğeyi anında kullanır.

Cephane Göstergesi

Eklenen yeni özelliklerden biri, bir oyuncuya cephanelerinin durumu hakkında bilgi veren bir göstergedir. Ne zaman bir şarjör değiştirmeye yakınsa, kalan cephanenizi gösteren sayı aşağıdaki gibi renk değiştirecektir,

 • %25 cephane kaldığında sayı Sarıya dönecek.
 • %10 cephane kaldığında sayı Kırmızıya dönecek.

PUBG Mobile 1.5.0 APK İndir

PUBG Mobile 1.5.0 güncellemesi ayrıca Royale Pass S20: Ateşleme (19 Temmuz da başlatılması planlanıyor)

PUBG Mobile 1.5.0 APK’nin iki sürümü var. İlki, PC, tabletler ve mobil cihazlar gibi her cihaz için tasarlanmış tam 990 MB APK dosyasıdır Orijinal Pubg Mobile Resmi Sitesinden indireceğiniz için gönül rahatlığı ile kurabilirsiniz. 

Mobil Cihazlar, Gameloob veya Bluestacks gibi Emülatör için indirmeyi düşünüyorsanız, Birinci Bağlantıyı indirin.

İkincisi, yalnızca mobil cihazlar veya Android akıllı telefonlar için tasarlanmış kompakt bir versiyondur. 661 MB boyutunda kompakt bir boyutta gelir. Ancak, APK’yi yüklediğinizde, OBB dosyalarını otomatik olarak indirmeye başlayacağını unutmayın; Bu, Android’de toplam 2 GB depolama alanı kadar yer kaplayacaktır..

Aşağıdaki bağlantılardan dilediğinizi doğrudan PUBG Mobile sunucularından güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz iki dosyadan herhangi birini normal APK kurulum işlemi yapar gibi kuracaksınız İndirdiğiniz APK dosyasını Dosya yöneticisinden İndirililen klasörüne girerek ve Normal APK kurulum işlemi gibi basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz..  

PUBG Mobile New State Facebook Grubumuz Açılmıştır. Burayı Tıklayarak Grubumuza katılabilirsiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %