Pubg Mobile

PUBG Mobile 1.5 90 FPS Nasıl Yapılır

Sorumluluk reddi; İndireceğiniz dosya 3. taraf kişilerince ayarlanmış olup güvenirliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Oluşabilecek maddi veya manevi zararlardan cepofisi.com yöneticileri sorumlu değildir.

Bildiğiniz gibi birçok android cihaz 90, 120Hz ekran yenileme hızı ile geliyor ve PUBG Mobile artık oyunda 90 FPS kare hızını destekliyor. 90,120 Hz destekli bir telefon ile oyuna girdiğinizde ortaya çıkan sorun, aslında maksimum ayarlar için “Akıcı” grafik ayarında “Aşırı” bir kare hızı elde edeceksiniz. “Aşırı” kare hızı veya 90 FPS ayarı yoktur.

90 FPS seçeneğini görüntülemek için ayarın kilidini açabilseniz de, MIUI, ekran yenileme hızını 120Hz olarak ayarlamış olsanız bile bir oyunu açtığınızda kare hızını otomatik olarak 60 FPS’ye düşüren dinamik bir yenileme hızı sistemi kullanır.

PUBGM’de 90 FPS Nasıl Oynanır?

İlk olarak ekran yenileme hızınızın 90, 120 Hz olduğundan emin olalım. Eğer değil ise 90, 120Hz Çekelim ardından aşağıdaki dosyayı indirelim.

Download

Üsteki dosyayı indirelim.

PUBG Mobile v1.5.0’da Tüm Grafiklerin Kilidi Nasıl Açılır?

  • 90 FPS kullanmak istiyorsanız, telefon ayarlarınıza gidin, ardından 90/120/144 Hz yenileme hızını etkinleştirin.
  • Yukarıdaki yapılandırmayı indirin
  • Açın ve çıkarın
  • 2 versiyon bulacaksınız (60 FPS ve 90 FPS), bunlardan birini seçin
  • Ardından “ Active.sav ” dosyasını kopyalayın veya kesin.

PUBG Mobile Global:  “Android / data / com.tencent.ig / files / UE4GAME / ShadowTrackerExtra / ShadowTrackerExtra / Saved / SaveGames / ” klasörüne kopyalayın veya kesin

Son Durum. Grafik Ayarlarında 90 FPS Seçeneği yok lakin Kare Hızı Aşırıda 90 FPS verecektir. Grafik ayarlarına dokunmayınız.

Görüldüğü gibi 90 FPS alınmaktadır.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Yanındayım
0
Beğendim
0
Düşündürücü
0
Beğenmedim
0

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir