Mobil Oyunlar

PUBG Mobile 1.4 Apk Yükle

PUBG Mobile 1.4.0 güncellemesi artık yayında. Play Store veya App store hemen indirilebilir, ancak PUBG Mobile 1.4.0 APK ve OBB dosyaları resmi olarak PUBG sunucularından indirmek istiyorsanız aşağıdaki paylaştığımız bağlantılardan indirebilirsiniz.

Göre PUBG Mobil 1.4 yama notları, Güncelleme Godzilla, King Kong ve üçüncü bir gizemli titan gibi favori titanlarınızı içeriyor. Yama notlarına derinlemesine bakıldığında, PUBG 1.4.0 sürümünün gayri resmi olarak Titanların Saldırısı olarak adlandırılabileceğini de gösteriyor.

Oyuncuların bu devlere karşı / yanında savaşıp savaşmayacağı bir sır olsa da, favori haritalarınız Erangel, Sanhok ve Livik’te Godzilla ve King Kong ile karşılaşacaksınız.

PUBG Mobile UC Hilesi 2021

PUBG Mobile 1.4.0 güncellemesi ayrıca Royale Pass S19: Traverse (17 Mayıs’ta başlıyor) , Cheer Park’ta iyileştirmeleryeni arkadaş özelliklerimaç içi benzeri özellik ve özelleştirilebilir çevrimiçi durum mesajlarını içeriyor. Eksiksiz yama notları gönderimizden tüm ayrıntıları kontrol edin.

PUBG Mobile 1.4.0 APK İndir

Godzilla, King Kong ve üçüncü bir gizemli titan 11 Mayıs’ta Erangel’e, 15 Mayıs’ta Sanhok’a ve 20 Mayıs’ta Livik’e gelecek. 8 Haziran 2021’e kadar mevcut olacaklar. Bu yüzden oyununuzu bugün güncelleyin! PUBG MOBILE 1.4.0 APK ve OBB dosyalarını aşağıdan indirin.

Bu sefer PUBG Mobile 1.4.0 APK’nin iki sürümü var. İlki, PC, tabletler ve mobil cihazlar gibi her cihaz için tasarlanmış tam 990 MB APK indirmesidir. Dolayısıyla, PC için PUBG veya Bluestacks indirmeyi düşünüyorsanız, birincisine bağlantıyı indirin.

İkincisi, yalnızca mobil cihazlar veya Android akıllı telefonlar için tasarlanmış kompakt bir versiyondur. 661 MB boyutunda kompakt bir boyutta gelir. Ancak, APK’yi yüklediğinizde, OBB dosyalarını otomatik olarak indirmeye başlayacağını unutmayın; Bu, Android’de toplam 2 GB depolama alanı alabilir.

İndirdiğiniz dosyayı Dosya yöneticisinden bulun ve Basitçe APK’yi kurun ve OBB dosyalarını indirmeye başlayacaktır. Herhangi bir sorun için aşağıya yorum yapın.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %