Pubg Mobile

PUBG Mobil Hindistan Apk İndir

Krafton, BattleGrounds Mobile India (BGMI) adlı yepyeni Hindistan’a özel PUBG devamı için açık beta test programını başlattı. 17 Haziran’dan itibaren, önceden kayıt yaptırmış olan kullanıcılar artık doğrudan Hindistan’daki Play Store’dan açık beta programına kaydolabilirler. BGMI oyununu hemen herhangi bir Android cihazında indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Beta test kullanıcıları için en son BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA Açık Beta indirme bağlantısı; tam APK ve OBB dosyalarının yanında.

Resmi Battlegrounds Mobile India Facebook hesabına göre, ilk açık beta test yuvası sadece bir saat önce halka açıldı. Beta testi, Krafton oyunculardan oyundaki hatalar hakkında bazı geri bildirimler alana kadar ve ayrıca yeterli sayıda oyuncu anketi doldurana kadar birkaç gün sürecek. BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA kararlı sürümü çok yakında çıkacak gibi görünüyor.

Gönderiye göre, yeni bir BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA Açık Beta sürümü artık Google Play Store’da indirilmeye hazır. gibi bir hata alırsanız,

“BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA uygulaması için test kullanıcısı olmaya gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Ancak şu anda BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA uygulamasının test programı, katılabilecek maksimum test kullanıcısı sayısına ulaştı ve daha fazla test kullanıcısı kabul etmiyor.”

Endişelenme! Seni koruduk. APK indirme ve OBB dosyalarını aşağıdaki indirme bölümünde listeledik.

Beta testi ayrıca, erken adaptörler için size bazı harika hediyeler ve eşantiyonlar da kazandıracak. Öyleyse acele et!

Bu arada, beta test kullanıcıları için ayrı bir indirme bağlantısı var. Yani kayıt olduysanız ve Hindistan’da yaşıyorsanız, oyunu aşağıdaki Play Store bağlantısından indirin.

Alternatif olarak ayrıca BGMI APK ve OBB dosyalarını ayrı ayrı indirebilir ve aşağıdaki linklerden Android cihazlarınıza kurabilirsiniz.

Battlegrounds Mobil Hindistan APK + OBB İndir

Battlegrounds Mobile India kapalı alfa bugün başlıyor. İşte indirilebilecek resmi APK ve OBB dosyaları. Sadece Hindistan için. Eğer PUBG Mobile Hindistan oynamak isterseniz VPN kullanması gerekiyor.

Battlegrounds Mobile India APK + OBB nasıl kurulur?

İlk olarak, Battlegrounds Mobile India APK’sini yükleyin. OBB dosyasını indirin, Android > OBB klasörü altında com.pub.imobile.obb adında bir klasör oluşturun ve main.15255.com.pub.imobile.obb dosyasını buraya yapıştırın. Oyunu başlat. Hepsi bukadar.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %