Poco

POCO X4 Dört Farklı Model İle Piyasaya Sürülecek

Xiaomi’nin POCO’su, X serisi için yeni bir rakip getirmek üzere. Bu popüler aileye ulaşan en son cihaz, mükemmel X3’ü amiral gemisi performans düzeyine getiren POCO X3 Pro oldu. Geçen yıl, orijinal POCO X3 NFC piyasaya sürüldü ve Türkiye’dw POCO X3 takma adıyla NFC İçeren bir model ortaya çıktı. Poco X3 NFC’nin Üzerinden koca bir yıl geçti ve marka bir POCO X4 getirmedi ama bu durum yakında değişecek. Ancak meraklıların yeni cihazı görmek için birkaç ay beklemesi gerekebilir. 91Mobiles’e göre POCO, 2022’de X4 NFC’yi getirecek. İlginç bir şekilde şirket, bu seride dört varyantı açıklayacak.

POCO’nun X4 serisi altında dört yeni akıllı telefon piyasaya sürdüğü söyleniyor. Bunlar POCO X4 NFC, X4, X4 Pro ve X4 GT’yi içerecek. Mukul Sharma’dan alıntı yapan rapora göre, X4 NFC 2022’nin ilk çeyreğinde küresel pazarlarda piyasaya sürülecek. Ancak, teknik özellikler veya kesin lansman tarihi hakkında bir bilgi yok. Önceki söylentiler, bu cihazın yeniden markalanmış bir Redmi Note 11 Pro veya Pro+ olmasını muhtemel. Umarım, X3 ile elde edilen X serisi özgünlüğü değiştirecek bir tasarım ile karşımıza çıkmaz.

POCO X4 SERİSİ 2022’NİN BAŞLARINDA GELİYOR

POCO X4 NFC, Avrupa ve Küresel pazarlara ulaşmalı ve aslında cihaz için testlerin başladığı bildiriliyor. Mukul Sharma’ya göre, cihaz 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya çıkacak. Bu, 1 Ocak ile 31 Mart arasında herhangi bir zaman anlamına geliyor.

Aslında, standart bir POCO X3 veya X3 NFC’ye sahip olanlar, X3 Pro üzerinde önemli yükseltmeler getirmesi gerektiği için X4 Pro için ayar yapmaya devam etmelidir. Karşılaştırma için, X3 Pro, versiyonunda Snapdragon 732G’nin kilometrelerce ötesinde bir Qualcomm Snapdragon 860’a sahiptir. X4 Pro, 2022’de amiral gemisi katillerle gelmeye devam etmesi gerektiği için bir Snapdragon 870 SoC ile gelebilir.

Lansmanına daha birkaç ay varken, detayların önümüzdeki aylarda ortaya çıkmaya devam etmesini bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu