Oppo

Oppo Reno 6 Pro Özellikleri Göründü

Oppo Reno6 serisinin tamamı 27 Mayıs’ta Çin’de görücüye çıkacak. Reno6, Reno6 Pro ve Reno6 Pro + yeni seride piyasaya sürülecek. Tüm varyantlar çevrimiçi olarak birkaç kez tespit edildi. En son sızıntı, yaklaşan Reno6 serisinin görsellerini ortaya çıkardı. Lansmanın hemen öncesinde Reno6 Pro +, bazı temel özelliklerinin onaylandığı Google Play Console’a ulaştı.

Reno6 Pro, Google Play Console veritabanında OP4EC1 model numarasıyla listelendi. İlginç bir şekilde liste, sızıntılardan etkilenen Dimensity işlemci yerine bir Snapdragon işlemci öneriyor. Söylentiler Dimensity 1200 5G işlemcisini önerirken, bu Google Play Console veritabanı, Adreno 650 GPU ile birlikte Snapdragon 870 yonga setini ima ediyor. Listelenen işlemci, SD 870 SoC ile ilişkilendirilmiş Qualcomm SM8250’dir. Listeye göre Reno 6 Pro + 8GB RAM ile gönderilecek. Daha yüksek bir RAM yapılandırması da görebiliriz. Ancak, bu cihaz resmi hale geldiğinde onaylanacak. Depolama kapasitesinden söz edilmiyor, ancak 8GB RAM seçeneği 128GB depolama ile birleştirilebilir.

Oppo Reno6 Pro + ‘nın Android 11 OS ile gönderildiği onaylandı. Cihaz, önceden yüklenmiş özel bir ColorOS sahip olacaktır. Ek olarak, liste ayrıca 1080 x 2400 piksel çözünürlüğe sahip bir FHD + ekranı onaylar. Panel, 480 DPI’lık bir piksel yoğunluğu sunacaktır. Google Play Console veritabanı, Reno6 Pro + ‘nın yalnızca yukarıda belirtilen özelliklerini ortaya çıkarıyor. Ancak cihaz, Reno6 Pro ile birlikte Çinli çevrimiçi perakendecinin JD.com web sitesinde de görüldü.

Reno6 Pro +, 90Hz’lik kavisli bir ekranla sızdırıldı. Özellikle, standart varyantın sızdırılmış gerçek hayat görüntüleri, iPhone benzeri bir kutu tasarımına işaret ediyordu. Reno6 Pro +, 50MP birincil sensör barındıran üç lensli bir arka kamera modülüne sahip olduğu söyleniyor.   Sızıntılar ayrıca, muhtemelen her üç modelde de bulunacak olan 65W hızlı şarj desteğini gösteriyor. Yaklaşan Reno6 serisi 5G özellikli olacak ve birinci sınıf donanım sunması bekleniyor. Önceki nesil modeller kendi segmentlerinde başarılı bir performans sergiledi. Yeni serinin de iyi bir performans sunması bekleniyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %