Oppo

OPPO Reno 9 serisi yonga seti, kamera detayları ortaya çıkıyor

OPPO Reno 9 serisi eserlerde. Güvenilir bilgi veren Digital Chat Station, yakın zamanda Reno 9 Pro gibi görünen yonga setini ortaya çıkardı. Şimdi ise Reno 9 ailesinin kameralarıyla ilgili yeni bilgilerle geri döndü. Ayrıca başka bir kaynak, Reno 9’un perakende kutusunun görsellerini paylaştı.

DCS, Reno 9 ailesinde bulunacak cihaz sayısını açıklamadı. Ancak görünen o ki üç modelden oluşacak: Reno 9, Reno 9 Pro ve Reno 9 Pro Plus.

Reno 9 Pro, Snapdragon 778G ile donatılmış gibi görünüyor. Selefi Reno 8 Pro, en yeni Snapdragon 7 Gen 1 yonga setine sahipti. Şirketin, Reno 9 Pro için eski SD778G yongasını kullanmaya karar verdiği bildiriliyor. Bugün, bahşiş veren, cihazın 64 megapiksel ana kamera ile donatılacağını açıkladı.

Ayrıca, Reno 9 serisindeki en üst varyantın Dimensity 8100 yonga seti olan MediaTek MT6895 yongası tarafından destekleneceğini açıkladı. Cihazın 50 megapiksel Sony IMX766 birincil kameraya sahip olacağını da sözlerine ekledi. Bu modelin Çin pazarına Reno 9 Pro+ takma adıyla gelmesi muhtemel.

Reno 9 serisinin 4.500 mAh pil içereceğine dair spekülasyonlar yaygın. Reno 9 ailesinin yeni bir kırmızı varyantla gelmesi bekleniyor. Serinin diğer detayları henüz gün yüzüne çıkmadı. Reno 9 serisinin Kasım ayı gibi erken bir tarihte resmiyet kazanacağına dair bazı söylentiler var. OPPO’nun Find N2 katlanabilir telefonunu ve kapaklı bir telefonunu Aralık ayında piyasaya süreceği öne sürülüyor. Bu nedenle, Reno 9 serisinin yaklaşık bir ay önce sonra piyasaya çıkması muhtemeldir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %