Oppo

Oppo, OxygenOS İle Kendi Tema Mağazasını Oluşturacak

Her Android OEM, akıllı telefonlarında ve tabletlerinde kendi kullanıcı arayüzünü sunar. OnePlus da bunlardan biri. Marka, OxygenOS ile bilinir. Bu yıl, diğer Çin Android arayüzlerinde popüler olan yeni bir özelliği getireceğini duyurdu.

OnePlus Topluluğu gönderisinde marka, 18 Mayıs’ta çevrimiçi bir Açık tartılma Forumu düzenleyeceğini açıkladı. Bu tartışmanın konusu ‘Tema Mağazası’ olacak. Çünkü şirket, OxygenOS’un bir sonraki büyük güncellemesine bir ‘Tema Mağazası’ ekleyeceğini doğruladı.

Bu nedenle, Android 12 tabanlı OxygenOS’un bir sonraki sürümünün piyasaya sürülmesiyle çok yakında OnePlus akıllı telefonlarda bir ‘Tema Mağazası’ bekleyebiliriz. Ancak marka, özel temaları ve duvar kağıtlarını indirmek için uygun bir ‘Tema mağazası’ oluşturmak için bunu bazı kullanıcılarıyla tartışmak istiyor.

İlgilenen kullanıcılar bu bağlantıdan buluşmaya başvurabilir. Forum için seçilen başvuru sahiplerine Hasselblad kartpostal, OEF (Açık Tartışma Forumu) rozeti ve tişört içeren bir OnePlus hediye çantası verilecek.

Android cihazlarda ‘Tema Mağazası’ yeni bir şey değil. MIUI ve EMUI gibi Çin Android arayüzleri bunun için oldukça popüler. Samsung gibi Çinli olmayan şirketler bile Galaxy serisi Android cihazlarında bir ‘Tema Mağazası’ sunuyor.

Ancak sorun şu ki OnePlus, zamanında ve hatasız yazılım güncellemeleri açısından son zamanlarda geride kalıyor. Bu nedenle, şirketin önce bunu düzeltmesini ve ardından yeni özellikler getirmesini bekliyoruz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %