Oppo

OPPO, ColorOS 13’ü Ağustos ayının ilk yarısında yayınlayacak

Her geçen gün OPPO’nun en yeni ColorOS 13’ünün lansmanına biraz daha yaklaşıyoruz. Şirket henüz en son yazılım dış görünümü hakkında herhangi bir ayrıntı açıklamadı ancak popüler bir tahminci, ColorOS 13’ün ilk yarıdan itibaren piyasaya sürülebileceğini iddia ediyor. Ağustos ayı. Şirketin aynı zaman diliminde OPPO Watch 3 serisini de tanıtacağı söyleniyor.

Tanınmış tipster Digital Chat Station, OPPO’nun ColorOS 13’ü bir veya iki hafta içinde piyasaya sürebileceğini ortaya koydu. Tipster belirli bir tarih açıklamadı, ancak OPPO’nun yazılım için beta testçileri almaya başlamasından bu yana yakın olduğuna inanıyoruz. Ayrıca ColorOS 13’ün tadına varacak ilk OPPO cihazının Qualcomm yonga setlerinin yanı sıra en yeni MediaTek ile donatılacağı söyleniyor.

Son zamanlarda, önemli tasarım değişiklikleri ve yeni özelliklerin eklenmesini öneren OPPO’nun en son donanım yazılımının bazı sızdırılmış ekran görüntülerini gördük. Yeni işletim sisteminin ayrıca gelişmiş bir arka plan tutma oranına ve ücretsiz küçük pencerelerin uyarlanmasına sahip olduğu söyleniyor.

colorOS 13 Ekran Görüntüleri

Ayrıca, bilgi veren, Xiaomi’nin MIUI 14’ünün ColorOS 13’ten sonra piyasaya sürüleceğinin sinyalini verdi. Önceki raporlar, Xiaomi’nin bu yılın sonuna kadar piyasaya sürülmesi beklenen Xiaomi 13 serisi ile en son yazılım dış görünümünü piyasaya süreceğini öne sürmüştü.

Ayrıca bilgi sahibi, OPPO’nun Watch 3 serisini bu ayın ilk yarısında piyasaya süreceğini de iddia etti. Serinin üç akıllı saat içereceğini ve Qualcomm’un Snapdragon Wear 5 ve Wear 5+ Gen 1 SoC ile donatılacağını zaten biliyoruz. Saatlerin tasarım ve yazılım açısından bir ton iyileştirme taşıması bekleniyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0 %