Oppo

Oppo A53 ColorOS 11 Beta Güncellemesi

Oppo, geçtiğimiz günlerde Android 11 güncellemeleri yarışında hız kazandı. Oppo telefonlarından bazıları zaten kararlı Android 11 güncellemesini aldı, ancak kararlı Android 11 hala birçok Oppo telefon için bekleniyor. Oppo ayrıca, kullanıcıların Android 11’i kararlı sürümden önce ColorOS 11 Beta programı ile test etmelerine izin veriyor. Ve Oppo A53, Android 11 beta programını alan en yeni Oppo cihazıdır. Oppo A53’e sahipseniz, ColorOS 11 beta programını deneyebilirsiniz.

Oppo telefonlar, ColorOS adı verilen Oppo’nun özel işletim sisteminde çalışır. Farklı OEM’ler için daha iyi yönetim sağlar. Ve bildiğiniz gibi Android 11, ColorOS 11 olarak Oppo cihazları için mevcut olan en son güncellemedir. Bu aydan itibaren Oppo, Nisan 2021 için ColorOS 11 sunum planının yol haritasını da paylaştı. Ve söz verildiği gibi Oppo, sonunda Oppo A53 için ColorOS 11 beta programını başlatıyor.

Oppo A53, geçtiğimiz yıl 3. çeyrekte kutudan çıkan Android 10 ile piyasaya sürülen cihaz. Ve genellikle, Oppo telefonlar en az bir büyük güncelleme alıyor, bu yüzden kullanıcılar telefonun Android 11’i alacağını zaten biliyor. Ancak yine de, Oppo A53 için ColorOS 11 tabanlı kararlı Android 11 sunumu hakkında bir fikrimiz yok. Oppo A53 için bu ColorOS 11 Beta programı, uzun sürmeyeceğini söylüyor.

Android 11, Android telefonlar için en son güncellemedir ve birçok yeni özellikle birlikte geliyor. Ve Oppo telefonlar için ColorOS, diğer birçok özelliği de içerir. Ve Oppo A53 Android 11 beta özelliklerinden bahsedersek, diğer ColorOS 11 beta güncellemelerinde bulunan özelliklerin aynısını bekleyebilirsiniz. Oppo Sans Yazı Tipi, Google Lens, Yakında Paylaşım, Süper Güç Tasarruf Modu, Karanlık Mod iyileştirme, Duvar Kağıtları, FlexDrop, Her Zaman Ekranda ve daha fazlasını kullanarak çevirmek için üç parmak hareketi içerir. Bunun dışında güncelleme, Android 11’in standart özelliklerini de getiriyor.

Oppo A53 ColorOS 11 Beta Güncellemesi

Ve bir Oppo A53 sahibiyseniz ve telefonunuz için kararlı sürümünden önce harika özellikleriyle Android 11’i denemek istiyorsanız, Oppo A53 için şu anda açık olan ColorOS 11 beta programına kayıt olabilirsiniz. Adımlara başlamadan önce, akıllı telefonunuzun en son yazılım sürümünde (A.69 / A.77) çalıştığından emin olun ve ayrıca önemli verilerin yedeğini alın. Kuruluma başlamadan önce akıllı telefonunuzu en az% 50 oranında şarj edin. Oppo A53 için ColorOS 11 beta programına şu şekilde katılabilirsiniz.

  1. Telefonunuzu İnternete bağlayın ve telefonunuzda Ayarlar’ı açın.
  2. Yazılım Güncelleme’ye gidin. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun.
  3. Ardından Beta için Uygula> Beta sürümünü Güncelle’yi seçin.
  4. Ve Çıkan adımları doğrulayın ve/veya Onaylayın. 27 Nisan – 11 Mayıs arasında beta için başvurabilirsiniz.

Android 11 beta formunu doldurduktan sonra yetkililer başvurunuzu inceleyecek ve bir hafta içinde Oppo A53’ünüzde Android 11 Beta güncellemesini alabilirsiniz. İlk partide yapmadıysanız, ikinci partiyi bekleyin. Resmi notu buradan kontrol edebilirsiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %