OnePlus

OnePlus, OnePlus 8 ve 8 Pro için OxygenOS 11.0.6.6 Güncellemesini Yayınladı

İki ay önce, OnePlus, bir dizi düzeltme ve geliştirme ile OnePlus 8 serisine OxygenOS 11.0.5.5 biçiminde kararlı bir güncelleme yayınladı. Şimdi şirket, OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro için OxygenOS 11.0.6.6 olarak adlandırılan artımlı güncellemeyi yayınladı. Yeni yama, güncellenmiş aylık güvenlik düzeltme eki, düzeltmeler ve iyileştirmeler ile geliyor. OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro OxygenOS 11.0.6.6 güncellemesi ile ilgili yenilikleri buradan kontrol edebilirsiniz.

OnePlus 8, 8 Pro OxygenOS güncellemesi

OnePlus, OxygenOS 11.0.6.6.IN11DA yazılım sürümüyle OnePlus 8 Pro’ya en son güncellemesi yaklaşık 360 MB boyutundadır. Artımlı bir güncelleme olduğundan, akıllı telefonunuza kablosuz olarak ulaşacaktır.

OnePlus Forumlarının ortaya çıkardığı gibi, OnePlus 8 telefonları çeşitli iyileştirmeler alacak. Bu, daha yumuşak ana ekran kaymasını ve iyileştirilmiş ağ performansını içermekte. OnePlus 8 Pro kullanıcıları, gelişmiş kablosuz şarj ve kullanıcı deneyimi elde edecek. 

Bir dizi düzeltme de yapıldı. Kullanıcılar ekran görüntüsü alırken veya mesajları düzenlerken hata ile karşılaşmazlar. Güncelleme, yeni tıklanan görüntüleri ve Misafir modun da anormal kullanıcı arayüzü görüntüsünü kaydetmeyen sorunu çözdü.

Düzeltilen diğer sorunlar, kişi kartının açılmaması, arama sırasında arama sayfasının görünmemesi ve düşük pil bildiriminin çalışmama olasılığı giderildi.

OnePlus 8 kullanıcıları için OxygenOS 11.0.6.6 güncellemesi aşamalı olarak dağıtılacak ve sonunda tüm cihazlara ulaşacaktır.

OnePlus 8T OxygenOS güncellemesi

OxygenOS 11 Güncellemesi OnePlus 8T, OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro kullanıcıları için kullanılabilir.

Daha önce de belirtildiği gibi, 8T kullanıcıları Mayıs 2021 Android güvenlik güncellemesini de alacak. 

OnePlus 8 telefonlarının güncellemesine çok benzer şekilde, OnePlus 8T kullanıcıları da yeni OTA güncellemesini artımlı olarak alacaklar. Bu, başlangıçta birkaç kullanıcıya, ardından birkaç gün içinde tüm kullanıcılara ulaşacağı anlamına gelir.

Hatırlamak gerekirse, OnePlus kısa süre önce OnePlus 7 ve 7T kullanıcıları için yeni iyileştirmeler ve daha fazlasıyla yeni OxygenOS güncellemesini yayınladı.

OnePlus 8 ve 8 Pro için OxygenOS 11.0.6.6 Güncellemesi – Değişiklik günlüğü

sistem

 • Kablosuz şarj kararlılığını ve kullanıcı deneyimini iyileştirdi
 • Ana ekranda kayarken iyileştirilmiş pürüzsüzlük
 • Erişilebilirlik menüsünden ekran görüntüsü alma hatası düzeltildi
 • Düşük pil bildiriminin çalışmaması gibi düşük olasılık sorunu düzeltildi
 • Android güvenlik yaması 2021.05’e güncellendi

Fotoğraf Galerisi

 • Ara sıra yeni çekilen fotoğrafların beklendiği gibi kaydedilmemesi sorunu düzeltildi
 • Misafir Modunda anormal UI ekranı düzeltildi

Telefon

 • Ara sıra oluşan kişi kartı arızasını açma sorunu düzeltildi
 • Arama sırasında arama sayfasının görüntülenmemesi sorunu düzeltildi

Mesajlar

 • Bir mesajı düzenlemek için ara sıra başarısızlık düzeltildi

 • Geliştirilmiş ağ performansı

Her zaman olduğu gibi OnePlus 8 serisi kullanıcıları güncellemeyi OTA üzerinden alacak. Güncellemeyi OnePlus 8 Pro’muzda aldık. Umarım bunu OnePlus 8 serisi akıllı telefonunuza da almışsınızdır. Ancak bildirimi almadıysanız, manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Gidin  Ayarlar> Sistem> Sistem Güncellemeler . Güncellemeyi arayacak ve en son güncellemeyi gösterecektir. İşlemi başlatmak için İndir ve Yükle’ye tıklayın.

Sistem güncellemelerinde güncellemeyi görmüyorsanız ancak hemen güncellemek istiyorsanız. Ardından güncelleme dosyasını Oxygen Updater uygulamasından veya herhangi bir güvenilir web sitesinden indirebilirsiniz. Ardından bunu Ayarlar > Sistem > Sistem güncellemeleri > Ayarlar simgesi > Yerel Yükseltme’den yükleyebilirsiniz. 

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %