OnePlus

OnePlus 9T İlk Kez Sızdırıldı

OnePlus kısa süre önce 2021 amiral gemisi telefonlarını OnePlus 9 serisini resmîleştirdi. Şirket, artık söylenti değirmeninde görünmeye başlayan cihazın ‘T’ versiyonunu artık zorunlu bir ritüel olarak yakında piyasaya sürecek. 

OnePlus 9T’nin nasıl olabileceğine dair bazı ayrıntılar olsa da, OnePlus 9T Pro hakkında kesinlikle kötü haberlerimiz var. 

OnePlus 9T sızıntısı güzel bir şeye işaret ediyor

Weibo’daki (TechDroider aracılığıyla) bir kaynağa göre, OnePlus 9T Pro olmayacak. Şirket geçen yıl OnePlus 8T Pro’yu piyasaya sürmediği için bu sürpriz gibi gelmiyor. Artı geriye bakarsanız, şirketin bir OnePlus 7T Pro ile çıktığı 2019’daydı.

Bu nedenle, OnePlus’ın bu yılın ikinci yarısında ve gelecekte de amiral gemilerinin yalnızca tek bir T varyantını piyasaya sürme döngüsüne bağlı kalma şansı var.

Ancak iyi haber şu ki, OnePlus 9T’nin de yakında bir LTPO OLED ekranla piyasaya sürülmesi bekleniyor. 9T’nin Samsung E4 Esnek ekranı kullanması ve 120Hz değişken yenileme hızı desteği ile gelmesi önerilir. Bu, ekrandaki içeriğe bağlı olarak yenileme hızının değişeceği anlamına gelir.

Bu OnePlus 9 Pro gibi olsa da , bir fark var. 9T’nin 9 Pro’da gördüğümüz QHD+ ekranın aksine Full HD+ ekran çözünürlüğü ile gelmesi bekleniyor.

Diğer ayrıntılara gelince, Qualcomm Snapdragon 888 mobil platformu, Hasselblad markalı kameralar, 65W hızlı şarj ve diğer OnePlus 9 telefonlarla aynı tasarım ihtimalini bekleyebiliriz. 12 GB’a kadar RAM ve 256 GB depolama, Android 11 ve daha fazlası için destek olabilir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %