OnePlus

OnePlus 9 ve 9 Pro, OxygenOS 11.2.9.9 güncellemesi ile XPan kamera moduna kavuştu

OnePlus, premium OnePlus 9 ve 9 Pro akıllı telefonu için OxygenOS 11.2.9.9 sürümü biçiminde yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı. İki ay önce, OnePlus R, BitMoji AOD ve OnePlus Store ile OnePlus 9 ve 9 Pro için son artımlı güncellemeyi yayınladı. Şimdi şirket, yeni bir kamera özelliği, güncellenmiş güvenlik yaması, iyileştirmeler ve düzeltmeler içeren yeni bir güncelleme yayınladı. OnePlus 9 (Pro) OxygenOS 11.2.9.9 güncellemesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

En yeni yazılım yükseltmesi, 11.2.9.9.LEx5DA, 11.2.9.9.LEx5BA ve 11.2.9.9.LEx5AA​ sürüm numarasıyla Avrupa ve Kuzey Amerika’da kullanıma sunuluyor. OnePlus, aylık güvenlik yaması sürümünü Temmuz 2021’den Eylül 2021’e yükseltiyor.

Değişikliklerden bahsetmişken, OnePlus en son artımlı güncelleme ile XPan kamera modunu getiriyor. Yeni özellik, kullanıcıların farklı en boy oranlarında çekim yapmasına olanak tanıyor. Sadece bu değil, özellik aynı zamanda iki yeni filtreyle birlikte geliyor. Yeni artımlı güncelleme, kablosuz şarj özelliğine optimizasyon getiriyor ve ayrıca daha iyi sistem kararlılığı sunuyor. İşte tam değişiklik günlüğü, yeni güncellemeyi indirmeden önce kontrol edebilirsiniz.

OnePlus 9 (Pro) OxygenOS 11.2.9.9 Güncellemesi – Değişiklik Günlüğü

sistem

  • Kablosuz şarj deneyimini optimize etti.
  • Android güvenlik yaması 2021.09’a güncellendi.
  • Sabit bilinen sorunlar ve geliştirilmiş kararlılık.

Kamera

  • Yeni eklenen XPan Modu, efsanevi kamera serisi “XPan”ın önizleme kutusunu ve benzersiz en boy oranını yeniden üretir. İki benzersiz filtre stili içerir – ‘renkli film’, ‘siyah beyaz film’ ve retro çekim deneyimlerinin klasik unsurlarını yeniden yaratan bir ‘film işleme taklidi’ efekti.

OxygenOS 11.2.9.9 güncellemesi artık OnePlus 9 ve 9 Pro akıllı telefon için mevcut. OnePlus 9 serisi akıllı telefonu kullanıyorsanız, şimdi akıllı telefonunuzu yeni güncellemeye yükseltebilirsiniz. Güncellemeleri manuel olarak kontrol etmenizi öneririm. Yeni yapı mevcutsa, Ayarlar> Sistem> Sistem Güncellemeleri> indir ve kur seçeneğine tıklayarak kontrol edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu