OnePlus

OnePlus 9 Serisi 23 Mart’ta Tanıtıma Hazırlanıyor

OnePlus, son akıllı telefonlarıyla büyük bir başarı elde etti ve şirket şimdi bu Mart ayında OnePlus 9 serisi telefonlarını piyasaya sürecek. Bu telefonlar, OnePlus’ın Hasselblad ile ortaklığı sayesinde gelişmiş bir kamera sistemiyle gelecek.

OnePlus 9 Serisi Telefonların Çıkışı

OnePlus, 23 Mart’ta yeni nesil telefonları piyasaya süreceğini resmi olarak Twitter’da duyurdu. Kaç tane ve hangi telefonların piyasaya sürüleceği henüz belli değil, ancak söylentilere göre üç yeni telefon olacak.

Bu telefonlar muhtemelen OnePlus 9, OnePlus 9 Pro ve OnePlus 9R olacak. Ancak, bunu yalnızca 23 Mart TSİ 10.00’da lansman etkinliği gerçekleştiğinde kesin olarak bileceğiz.

Yeni Geliştirilmiş Kamera Sistemi

OnePlus, OnePlus telefonlarına gelişmiş ve daha gerçekçi bir kamera sistemi getirmek için Hasselblad ile ortaklık kurdu. Bu, her iki şirketin de OnePlus telefonlarının mümkün olan en kaliteli fotoğrafları çekebilmesini sağlamak için çeşitli ince ayarlar üzerinde çalışacağı üç yıllık bir ortaklık olacak.

OnePlus 9 Pro, büyük olasılıkla 50MP ikincil kamera ve 8MP sensörlü kamera ile övünecek.

OnePlus 9R, teknik özellikler tarafında biraz daha düşük olacak, ancak yine de çok şey alacaksınız. Bu telefon muhtemelen 6.5 inç ekrana, 64MP kameraya ve 5.000 mAh bataryaya sahip olacak. Telefonun temel sürümünde 8GB RAM ve 128GB depolama alanı alacaksınız ki bu harika.

OnePlus Lansman Etkinliğini Canlı İzleyin

OnePlus, resmi YouTube kanalında lansman etkinliğini yayınlayacak.

Saat yukarıda belirtilen zamanı tamamladığında, etkinlik başlayacak ve hepimiz hangi telefonların piyasaya sürüldüğünü ve teknik özelliklerinin ne olacağını öğreneceğiz.

23 Mart’ta Gelecek Yeni OnePlus Telefonları

Yeni bir telefon almaktan vazgeçtiyseniz, OnePlus’ın en son tekliflerini görmek için birkaç hafta bekleyin. OnePlus, tam olarak aradığınız telefonu başlatabilir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %