OnePlus

OnePlus 9 ve 9 Pro Kararlı Android 12 Güncellemesini Alıyor

Oppo’nun yeni ürün lansman konferansı Oppo, Oppo Reno 7 serisini tanıttı. Şirket ayrıca Oppo Enco Free2i kablosuz kulaklıkların yanı sıra yeni tasarlanan ColorOS 12 sistemi de dahil olmak üzere birkaç ürünü duyurdu. Ardından OnePlus, Android 12’nin üzerine ColorOS 12’nin resmi sürümünü duyurdu. Raporlara göre OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro kullanıcıları artık bu güncellemeye sahip. Güncellemeyi almak için bu cihazın kullanıcıları aşağıdaki adımları izleyebilir

  • Ayarlar’ı tıklayın
  • Yazılım Güncellemesini Girin
  • Sağ üst köşedeki ayarlar simgesine tıklayın
  • Başvurmak için resmi sürümü seçin
  • “Gizlilik Politikasını okudum ve kabul ediyorum” seçeneğini işaretleyin.
  • Hemen başvurmak için tıklayın.

Uygulamayı tamamladıktan sonra “Güncellemeleri Kontrol Et” seçeneğine tıklayın. ColorOS 12’nin resmi sürümüne yükseltmek için sürümü indirip yüklemek için işaretleyin. ColorOS 12’nin resmi sürümünün kademeli olarak kullanıma sunulduğunu belirtmek gerekir. Bu, tüm kullanıcıların güncellemeyi aynı anda almayacağı anlamına gelir. Güncellemeyi almayan kullanıcılar sabırla bekleyebilir ve resmi bilgilere dikkat edebilir.

ColorOS 12 bazı iyileştirmeler getiriyor

ColorOS 12’nin kendi kendini düzelten yapay zeka motoru, verileri akıllı bir şekilde tanımlayabilir, yönlü olarak düzenleyebilir ve sıkıştırabilir ve verilerin ayrılmasını gerçekleştirmek için senaryoları temizleyebilir. Depolamanın parçalanması sorununu çözer ve telefonun kullanımını daha sorunsuz hale getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu