OnePlus

OnePlus 8T için OxygenOS 11 Açık Beta 6 Güncellemesi Yayınlandı

Şirket, altıncı beta güncellemesinin yayınlanmasıyla OnePlus 8T için açık beta yapısını güncelledi. Açıkça görüldüğü gibi, yeni yama bir dizi iyileştirme, düzeltme ve daha yeni aylık güvenlik düzeltme ekini içeriyor. Burada OnePlus 8T OxygenOS 11 Açık Beta 6 Güncellemesi ile ilgili her şeyi keşfedebilirsiniz.

Son beta güncellemesi, OnePlus 8T’ye bir dizi büyük değişiklik getiriyor, bir dizi iyileştirmenin yanı sıra BitMoji AOD gibi değişiklikleri de taşıyor. Şimdi en son, yani altıncı açık beta güncellemesi, AOD modunda ekran görüntüsü yakalama desteği ve daha fazlasını getiriyor. OnePlus ayrıca Mayıs 2021’den Haziran 2021’e kadar olan aylık güvenlik yaması sürümünün yerini alıyor.

İyileştirmeler açısından, değişiklik günlüğüne göre bu yapı güç tüketimini iyileştirecek ve pil ömrünü uzatacaktır. Güncelleme ayrıca OnePlus Share uygulamasının paylaşım sayfasının kullanıcı arayüzü görsel etkisini de iyileştiriyor.

Bunun dışında güncelleme, OnePlus Buds veya Watch’a bağlıyken ses deneyimini iyileştiriyor. OnePlus ayrıca Wi-Fi arızası sorununu da giderir. En son beta yaması, OnePlus8T_O2_Beta_6 sürüm numarasıyla ekiliyor ve indirme için yaklaşık 2,9 GB boyutunda. Zaten açık betada çalışıyorsanız, bundan daha az olabilir. Burada, OnePlus 8T için OxygenOS 11 Açık Beta 6 Güncellemesinin tam değişiklik günlüğünü kontrol edebilirsiniz.

OnePlus 8T OxygenOS 11 Açık Beta 6 – Değişiklik günlüğü

sistem

  • Pil ömrünü uzatmak için güç tüketimi performansı iyileştirildi
  • AOD’ye yeni eklenen ekran görüntüsü işlevi
  • Android güvenlik yaması 2021.06’ya güncellendi

Telefon

  • Telefon OnePlus Watch ve OnePlus Buds ile bağlandığında ses deneyimi iyileştirildi

OnePlus Paylaşımı

  • Paylaşım sayfasındaki kullanıcı arayüzü görsel efekti iyileştirildi

  • Wi-Fi ağına bağlanamama sorunu düzeltildi

OnePlus 8T OxygenOS 11 Açık Beta 6 Güncellemesi

Açık beta programına katılan OnePlus 8T sahipleri artık akıllı telefonlarını daha yeni yazılım güncellemesi olan altı numaralı sürüme yükseltebilirler. Yukarıda belirtilen sorunlardan herhangi biriyle karşı karşıyaysanız, akıllı telefonunuzu en son güncellemeye güncelleyebilirsiniz. Telefonunuzu daha yeni yazılıma güncellemeden önce, en az %30 oranında şarj ettiğinizden emin olun ve ayrıca eksiksiz bir veri yedeğini alın.

Cihazınızı açık betadan ikinci açık betaya güncellemek için Ayarlar > Sistem > Sistem Güncellemeleri’ne gidebilirsiniz. Güncellemeyi arayacak ve en son güncellemeyi gösterecektir. İşlemi başlatmak için İndir ve Yükle’ye tıklayın.

OnePlus 8T’niz kararlı sürümde çalışıyorsa, önce açık beta programına katılmanız gerekir, ardından akıllı telefonunuzu en son beta sürümüne güncelleyebilirsiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %