OnePlus

OnePlus 8 Serisi OxygenOS 11 Açık Beta’yı Alıyor

OnePlus şimdi OnePlus 8, OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8T için en son OxygenOS 11 Açık Beta’yı tanıttı. OnePlus 8 telefonları OxygenOS 11 Açık Beta 11’i alırken, OnePlus 8T Açık Beta 6’yı alacak.

Yeni yapı, birkaç yeni özellikle birlikte Haziran ayı için Android güvenlik düzeltme ekini içeriyor. İşte yeni gelenlere bir göz atın. 

OnePlus 8 telefonları yeni OxygenOS 11 Açık Beta alıyor

OnePlus Forumları aracılığıyla açıklandığı gibi , OnePlus 8 ve 8 Pro, daha uzun pil ömrü için geliştirilmiş güç tüketimi performansıyla gelecek. Buna, telefonlar OnePlus Buds veya OnePlus Watch’a bağlıyken geliştirilmiş ses de dahildir. 

Yeni yapı, Her Zaman Ekranda (AOD) işlevi için yeni eklenen ekran görüntüsü özelliğini de içerir.

Güncelleme ayrıca paylaşım sayfasındaki UI görsel efektine iyileştirmeler getiriyor ve Wi-Fi bağlantısının başarısız olduğu sorunu düzeltiyor. Daha önce de belirtildiği gibi, Haziran Android güvenlik yaması da var.

OnePlus 8T’ye gelince, OxygenOS 11 Açık Beta yapısı, OnePlus 8/8 Pro için OxygenOS Açık Beta 11’in getirdiği özelliklerin aynısını getirecek.

Bu, hem OnePlus 8 hem de 8 Pro’nun Haziran 2021 Android güvenlik düzeltme ekini ve bir dizi iyileştirmeyi getiren OxygenOS 11.0.7.7 güncellemesine sahip olduktan sonra gelir.

Bilmeyenler için , OnePlus 7 ve 7T telefonları yakın zamanda OxygenOS 11’in son Açık Beta 5’ini aldı. Güncelleme, OnePlus 7, 7 Pro, 7T ve 7T Pro’ya dağıtılıyor.

Güncelleme, Mayıs 2021 Android güvenlik düzeltme ekini, gelişmiş sistem kararlılığını ve Android 11’de geliştirilmiş üçüncü taraf uygulama kararlılığını sağlar. Ayrıca daha iyi Wi-Fi bağlantısı, Galeri uygulaması için genel yükleme hızı ve daha fazlası için destek de vardır.

Ayrıca, genel kare hızı ve animasyon performansındaki iyileştirmelerle OnePlus Raf özelliği de geliştirildi.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %