OnePlus

OnePlus 6 ve OnePlus 6T, OxygenOS 11 Açık Beta 2 Alıyor

OnePlus 6 ve OnePlus 6T kullanıcıları, şu anda yalnızca beta test kullanıcıları için mevcut olan en son Android 11 güncellemesini bekliyor. İlk OnePlus 6 ve OnePlus 6T için Oksijen OS 11 beta, bu ayın başlarında serbest bırakıldı. Test etmek için ne kadar çok beta güncellemesi alırsak, OnePlus 6/6T serisi için kararlı Android 11’e o kadar yaklaşırız. OnePlus 6 ve OnePlus 6T için OxygenOS 11 Açık Beta 2 ile ilgili her şeye göz atın.

OnePlus 6 ve OnePlus 6T, OnePlus’ın 2019 Android telefonlarıdır. Ve şimdiye kadar OnePlus 6 2 büyük güncelleme alırken, OnePlus 6T Android 10 olarak yalnızca bir büyük güncelleme aldı. Son zamanlarda OnePlus, OnePlus Android güncelleme politikasını da revize etti. Ve buna göre, hem OnePlus 6 hem de OnePlus 6T, Android 11 güncellemesi için uygundur. İşte Oneplus 6 kullanıcıları şanslı çünkü bu üçüncü büyük güncelleme olacak.

Her zamanki gibi OnePlus, OnePlus 6 & OnePlus 6T Android 11 beta 2’yi forumlarına alarak resmi hale getiriyor. Şu an için OnePlus 6 ve OnePlus 6T için OxygenOS 11 Açık Beta 2’nin yapı numarasına sahip değiliz, ancak hazır olduğunda sizinle paylaşacağız. Neyse ki OEM, en son beta güncellemesi için değişiklik günlüğünü paylaştı.

OnePlus 6 ve OnePlus 6T Android 11 Beta 2 Değişiklik Günlüğü

sistem

  • Üçüncü taraf uygulamaların aşırı ısınma kontrol yönetimini optimize etti
  • Geliştirilmiş sistem kararlılığı ve bilinen sabit sorunlar

Kamera

  • Yakalanan görüntülerin kaydedilememe sorunu düzeltildi

  • 5G Wi-Fi bağlantısı geliştirildi

OnePlus 6 ve OnePlus 6T için OxygenOS 11 Açık Beta 2

Resmi sürümden önce Android 11’i test etmek isteyen kullanıcılar için mevcut olan OnePlus 6 ve OnePlus 6T için ikinci Android 11 beta sürümüdür. Halihazırda ilk Android 11 beta sürümünü kullanan OnePlus 6 ve OnePlus 6T kullanıcıları OTA güncellemesini telefonlarına alacaklar. Kararlı yapıyı kullanan kullanıcılar, yerel yükseltme yoluyla OxygenOS 11 Beta 1 yükseltmesini yükleyebilir ve Open Beta 2’ye güncelleyebilir veya doğrudan OxygenOS 11 Open Beta 2’yi (dosyalar varsa) yükleyebilirsiniz.

Önce OnePlus 6 ve OnePlus 6T’nizi OxygenOS 11 Open Beta 1’e güncellemek isterseniz, verilen dosyaları her iki telefon için de indirebilirsiniz.

İndirilen dosyaya sahip olduğunuzda, ayarlardan manuel olarak yükleyebilirsiniz. Öncelikle, tam bir yedek aldığınızdan ve telefonunuzu en az %50 oranında şarj ettiğinizden emin olun. Yerel yükseltme için Ayarlar > Sistem > Sistem Güncelleme seçeneğine gidin . Şimdi sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine tıklayın, ardından Yerel yükseltme’yi seçin ve Açık Beta güncelleme dosyasını indir’i seçin.

Cihazınızda Açık Beta programına katıldığınızda, gelecek beta güncellemelerini kablosuz olarak alacaksınız.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %