Teknoloji

Moto G Stylus 2020, Android 11 Güncellemesini Aldı

Motorola, halihazırda Android 11 güncellemesinde olan bazı OEM’ler arasında yer alıyor. Ve şimdiye kadar bazı Motorola telefonları, Motorola Edge +, Motorola Edge, Motorola One Hyper, Moto G 5G, Moto G8 / G8 Power, vb. Gibi Android 11 güncellemelerini aldı. Ve şimdi Moto G Stylus 2020, Android 11 Güncellemesini de alıyor.

Geçen yıl Aralık ayında Motorola, Android 11 güncellemesine uygun 23 cihaz listesini yayınladı. Ancak bu telefonlar için Android 11 zaman çizelgesi hakkında hala bilgimiz yok. Şimdiye kadar bazı Motorola telefonları zaten Android 11’i aldı, ancak cihazların çoğu bu güncellemeden mahrum kaldı. XDA’ya göre Moto G Stylus 2020 şimdi bir Android 11 güncellemesi alıyor.

Moto G Stylus 2020, geçtiğimiz yıl Nisan ayında kutudan Android 10 OS ile piyasaya sürüldü. Ve bir Stylus’a sahip en uygun fiyatlı Android telefon. Cihaz şimdi ilk Büyük güncellemesini Android 11 olarak alıyor.

Moto G Stylus 2020 Android 11 güncellemesi RPR31.Q1-56-9 derleme sürümüyle kullanılabilir. Güncelleme, Android güvenlik yamasını 2021 Şubat’ına çıkarıyor. Büyük bir güncelleme olduğu ve birçok yeni özelliği barındırdığı için 2GB civarında mevcut.

Şu an itibariyle Moto G Stylus 2020 Android 11 güncellemesi için eksiksiz bir değişiklik günlüğüne sahip değiliz, ancak Moto G Pro ile aynı özellikleri bekleyebiliriz. Bekleyebileceğiniz özellikler Ekran Kaydı, Sohbet balonları, Akıllı Ev Kontrolleri, gelişmiş gizlilik ayarları, Bildirim geçmişi ve daha fazlasıdır.

Android 11 güncellemesi, üçüncü taraf başlatıcılarla ilgili sorunu da çözdü. Bu, Nova Launcher gibi uygulamaları herhangi bir hata olmadan kullanabileceğiniz anlamına gelir. En son güncelleme, Android 10 ile karşılaştırıldığında şimdi daha iyi olan performansı da etkiledi.

Bildiğiniz gibi güncelleme şu anda ABD’de yayında. Yakında başka bölgelerde de yayına girebilir. Bölgenizde mevcutsa ancak güncelleme bildirimini almadıysanız, güncellemeleri Ayarlar’dan manuel olarak kontrol ettiğinizden emin olun.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %