Xiaomi

MIUI 13 Sanal RAM Özelliği Xiaomi Telefonlarına 3 GB RAM ekleyecek

Xiaomi’nin yakında yeni nesil MIUI Android Arayüzünü tanıtması bekleniyor: söylentilerde boy göstermeye başlayan MIUI 13. Daha önceki sızıntılar, Xiaomi Arayüzü Oppo ve Vivo telefonlarında görülen trend bellek genişletme özelliğiyle geleceğini ortaya çıkardı. 

En son sızıntı, işlevsellik hakkında belirli ayrıntıları ortaya koyuyor ve bazı Xiaomi telefon kullanıcıları için iyi haber anlamına gelebilir. 

MIUI 13’ün sanal RAM özelliği merakla bekleniyor

Bir Weibo kullanıcı (via gereğince GizmoChina ), Xiaomi Adından da anlaşılacağı gibi, insanların daha da artmasına dahili depolama alanından bazı alarak Xiaomi telefonun RAM artırmak sağlayacak MIUI 13’lerde hafıza genişletme teknolojisini tanıtmak bekleniyor cihazın çoklu görev yetenekleri ve oyun. 

Ve bu birkaç telefonla sınırlı kalmayacak. MIUI 13 güncellemesi, tüm Xiaomi telefonlarına ek 3 GB RAM sunacak. Bu, şirketin hala 6GB’tan daha düşük RAM’e sahip bir dizi telefonu için faydalı olacaktır.

Bellek genişletme teknolojisinin, Ayarlar’da kullanıcının isteğine göre açılıp kapatılabilen bir özellik olacağı ortaya çıktı . Aynı ekran görüntüsü paylaşıldı.

Bu, Xiaomi’nin yakın zamanda Redmi Note 10 Pro 5G için kullanıcıların telefonun deposundan alınan 2 GB RAM eklemesine izin veren bir güncelleme yayınlamasından sonra geliyor. Ne yazık ki, telefon Çin’e özel.

Xiaomi, teknolojiyle oldukça ilgileniyor gibi görünüyor ve daha fazla telefonunun onu almasını istiyor. Ancak, şirketin tüm akıllı telefonlarının ne zaman ele geçireceğini hala bilmiyoruz.

Diğer MIUI 13 özelliklerine gelince, UI tasarımında iyileştirmeler görmemiz muhtemel. Yeni animasyonlar, yeni uygulama simgeleri, yeni duvar kağıdı seçenekleri, bir oyun kayan penceresi, geliştirilmiş bir Kontrol Merkezi ve bir dizi yeni gizlilik ve güvenlik özelliği olabilir.

Ağustos ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve Mi Mix 4 serisi onu ilk alan olabilir. Bununla ilgili somut bir bilgi olmadığı için, birazını aldığımızda bizi izlemeye devam edin.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %