Xiaomi

MIUI 13 Özellikleri Piyasaya Sürülmeden Önce Sızdırıldı

Daha önce, ünlü bir sızdırıcı olan Digital Chat Station, yaklaşmakta olan MIUI 13 yazılım dış görünümünün yakında yayınlanacağını açıkladı. Ve son iki yılda piyasaya sürülen tüm Xiaomi telefonlarına aktarılacak. Şimdi, Bald Panda adlı Çinli bir sızıntıdan yeni bir sızıntı , MIUI 13’ün temel özelliklerini ortaya çıkararak bizi resmi duyuruya yaklaştırıyor.

Sızıntıya göre MIUI 13 cildi birden fazla özellikle gelecek. Mevcut MIUI 12 üzerindeki en önemli değişiklikler tasarım ve görünümde olacaktır. MIUI 13 kaplamasının yeni animasyonlar ve yazı tipleri ile geleceği söyleniyor. Ayrıca yeniden tasarlanmış uygulama simgeleri ve yeni duvar kağıtları ile birlikte gelecek.

Sızıntı, tasarımın yanı sıra sistem tabanlı bazı özellikleri de ortaya çıkardı. Yeni nesil MIUI, oyunlar için kayan bir pencereye sahip olacak. Şimdiye kadar uygulamalar için kayan pencereler gördük, ancak oyunlara gelince, herhangi bir yazılım sisteminde görülmesi pek mümkün değil. Bu, yaklaşan MIUI 13 yazılım dış görünümü ile değişecek.

Ek olarak, UI, bellek birleştirme teknolojisi ve katmanlı bir işleme sistemi getirecektir. Bellek birleştirme teknolojisi, sınırlı RAM’e sahip kullanıcıların telefonun ROM’unu kullanarak performansı artırabilecekleri sanal RAM özelliğine benzer şekilde çalışacak.

Bunun dışında MIUI 13 güncellemesi henüz Xiaomi tarafından duyurulmadı. Daha önceki bir sızıntı, güncellemenin bu yıl Ağustos ortasında veya sonunda yayınlanacağını ortaya koydu.

MIUI 13 ile piyasaya çıkacak olan bazı telefonlar, merakla beklenen Xiaomi Mi Mix 4 ve Xiaomi CC 11 serisi olacak.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %