Xiaomi

MIUI 13 Güncellemesi Son 2 Yılda Piyasaya Sürülen Cihazlar İçin Geçerli Olacak

Xiaomi, MIUI 12.5 dünya çapında güncellemesi devam edin yeni bir güncelleme. Öte yandan şirket, kullanıcıların karşılaştığı sorunu çözmek için ‘ MIUI Pioneer Group’u kurdu. Bunların üzerine internette MUI 13 söylentileri dolaşmaya başladı.

Çin’den güvenilir bir bilgi veren Digital Chat Station’a göre , MIUI 13 gerçekten de Xiaomi tarafından test ediliyor. Her şeyden önce, son iki yılda piyasaya sürülen cihazların güncelleme alacağını söylüyor. Xiaomi’nin amiral gemileri ve popüler orta sınıflar için üç MIUI güncellemesi ve bütçe akıllı telefonlar için iki MIUI güncellemesi sağladığı bilindiği için ikinci bilgi şaşırtıcı değil.

Ek olarak, bu haftanın başlarında başka bir sızıntı, yaklaşmakta olan Mi MIX 4’ün MIUI 13 ile birlikte piyasaya sürüleceğini söyledi. Bu akıllı telefonun üçüncü çeyrekte piyasaya sürüleceği söyleniyor. Bu nedenle, MIUI’nin en son sürümü de yaklaşık olarak aynı zamanda duyurulmalıdır.

Daha önceki raporlara göre Xiaomi, sistem uygulamalarını MIUI 13’e uyarlamaya başladı. Hatta bir söylenti MIUI 13’ün Haziran ayında çıkacağını öne sürdü. Ama durum öyle görünmüyor.

Önümüzdeki günlerde resmi duyurusu yapılmadan önce Xiaomi’nin mobil işletim sisteminin bir sonraki ana sürümü hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz. 

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %