Xiaomi

MIUI 13 Arayüzüne Dair ilk Görüntüler

Xiaomi’nin mobil işletim sisteminin bir sonraki ana sürümü olan MIUI 13’ü çok yakında tanıtması bekleniyor. Bunun öncesinde şirket, kısa süre önce hataları gidermek için ‘ MIUI Pioneer Group’u kurdu. Ayrıca firma, MIUI 13 için sistem uygulamalarını güncellemeye bile başladı. Bir uygulama için yapılan böyle bir güncelleme, bize yaklaşan kullanıcı arayüzüne dair ilk bakış açısını veriyor.

Birden fazla kaynağa göre, duyurulan MIUI 13’e uygun bir tasarım dili ile MIUI Dosya Yöneticisi’nin yeni bir sürümünü yayınladı. Uygulamanın V4.3.0.2’sinde yeni UI öğeleri var, animasyonlar ve yeniden tasarlanmış bir Mi Drive sayfası. 

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, MIUI Dosya Yöneticisi uygulamasının eski ve yeni sürümleri arasında büyük bir değişiklik yok. Bunun nedeni, MIUI 12’nin MIUI 11 ve önceki sürümlere kıyasla önemli bir görsel revizyonla giriş yapmasıdır. Bu nedenle, bir sonraki yinelemenin yalnızca küçük görsel değişikliklere sahip olması bekleniyor.

Bununla birlikte, MIUI 13’ün ilk kez Haziran ayının sonunda çıkacağı söylendi. Ama öyle olmayacak gibi görünüyor. Belki Temmuz’da açıklanabilir

Ekran altı kameralı olduğu iddia edilen Mi MIX 4’ün yeni yazılımla piyasaya sürülen ilk akıllı telefon olduğu söyleniyor. Son olarak, Xiaomi’nin son iki yılda piyasaya sürülen neredeyse tüm cihazları MIUI 13’e güncellemesi bekleniyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %