Teknoloji

LG’nin yeni kablosuz kulaklığı rakiplerine taş çıkarıyor

Lg piyasaya sunduğu yeni kablosuz kulaklığı LG TONE Free FN7’i tanıttı.

Kulaklık aktif gürültü önleme özelliğinin yanısıra içerdiği Uv şeritler sayesinde mikropları sizden uzak tutuyor.

Lg kablosuz kulaklık pazarında kendine yer edinmek için hızla başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. LG TONE Free FN7 kablosuz kulaklık modeli; Covid 19 pandemi sürecinde hijyene dikkat eden kullanıcıları hedefliyor. Önceki nesilde olduğu gibi bu nesilde de şarjlı muhafaza kılıfı aynı zamanda UV ışınları ile bakterileri öldürüyor, ancak SARS tipi virüslere karşı etkili olduğu söylenemez.

Meridian Audio ses firması ile ortaklaşa geliştirilen kulaklık, 2 katmanlı dinamik sürücüler barındırıyor. Harici hoparlör gibi gayet kaliteli ses kalitesine ulaşabilen kulaklık ayrıca 3 mikrofonu ile aktif gürültü engellemede yapabiliyor. Vortex Ribs kulaklık ucu tasarımı ile de dış dünya ile bağlantınız tamamen kesiliyor.

Kulaklık tek şarj ile 7 saate kadar aktif kullanım olanağı sunuyor, Kılıf ise ekstra 12 saat daha kullanım süresi bizlere sunuyor, üstelik kulaklık sadece 5 dakikalık şarj ile de 1 saatlik kullanım süresi vaad ediyor. cihazın kılıfının LED bildirimi hem şarj süresini hem de UV temizleme süresini gösteriyor. LG TONE Free FN7 için henüz açıklanmış bir fiyat yok.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %