Teknoloji

Lenovo Phone 2 Pro Yakında Piyasaya Sürülüyor

Lenovo’nun bir sonraki oyun akıllı telefonu, Çin Weibo web sitesinde yayınlanan cihazın görüntüleri ve teknik özellikleriyle çevrimiçi olarak sızdırıldı. Oyun telefon biz şimdiki oyun telefon serisinde ve akıllı telefon oyun meraklıları için sabırsızlanıyoruz.

Ekonomik olarak belirsiz sayılabilecek bir şey, telefonun arkasında, ancak telefonun tam ortasında çift kameralı bir kurulum bulunuyor. Ayrıca yerleşik bir aktif soğutma fanı buluyor ve Lenovo Legion markasının kamera kurulumunu yan yana getirdiği görülebilir. Akıllı telefonun Lenovo Phone 2 Pro adını taşıması bekleniyor.

Telefonun içinde bir soğutma fanı bulunan Nubia’nın Red Magic 3 gibi bir soğutma fanı tasarımına sahip. Yakın zamanda piyasaya sürülen ASUS ROG Phone 5 bile, ayrıca satın alınabilen harici bir soğutma fanı ile birlikte geliyor.

Lenovo’nun yaklaşan oyun telefonunun 8 Nisan’da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Lenovo Phone 2 Pro’nun beklenen özellikleri

Lenovo Phone 2 Pro’nun 144 Hz yenileme hızı desteğine sahip 6,92 inç tam HD + AMOLED ekranla gelmesi bekleniyor. AMOLED ekran ayrıca 1080 x 2400 piksel ekran çözünürlüğüne ve 405 ppi piksel yoğunluğuna sahiptir.

Lenovo, 16 GB’a kadar RAM ile birleştirilmiş bir Snapdragon 888 işlemci ile gelecek. Depolama için, genişletilemeyen 512GB alan elde edeceksiniz. Bir de 12GB RAM varyantı bekleniyor.

Şirket ayrıca telefonu diğer iki varyantta da göndermeyi planlıyor – 12GB + 128GB ve 12GB + 256GB.

Haberlere göre telefonun bataryası 5.500mAh ve 90W hızlı şarj desteği sunacak ve telefon iki ayrı USB bağlantı noktasıyla gelecek.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %