Teknoloji

Lenovo Legion 2 Pro 8 Nisan’da Piyasada

Legion Pro’nun halefi olan Lenovo Legion 2 Pro, 8 Nisan’da Çin’de satışa sunulacak. Şirket bunu Weibo tanıtıcısı aracılığıyla doğruladı. Bununla birlikte, yaklaşan oyun telefonunun herhangi bir önemli detayını paylaşmadı. Yakın zamanda L70081 model numarasına sahip bir Lenovo telefonu, yakında çıkacak Legion 2 Pro oyun akıllı telefonu olacağı tahmin edilen Çin’in 3C sertifikasının veritabanında görüldü.

Lenovo Legion 2 Pro Özellikleri

Akıllı Telefon, sırasıyla 65W ve 45W hızlı şarj ile geldiği söylenen iki şarj cihazı model numarası LC-658, SC-88 ile 3C sertifikasında listelenmiştir. Ayrıca telefon, tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerde sırasıyla 1129 ve 3763 puan almayı başardığı Geekbench listesinde de yer aldı.

Ayrıca, telefonun en son Snapdragon 888 yonga setini 16GB RAM’e kadar clubbed altında çalıştırması bekleniyor. Yazılım açısından, Android 11 işletim sistemi ile birlikte geldiğine inanılıyor. Ek olarak, Lenovo’nun yaklaşan oyun telefonunun oyun deneyiminizi geliştirmek için çift turbo soğutma sistemine sahip olduğu zaten onaylandı.

Kamera, pil, ekran boyutu gibi diğer detaylar şu anda hala bilinmiyor; ancak, önceki özellikleri göz önüne alındığında, telefonun daha yüksek bir yenileme hızı sunacağını bekleyebiliriz. Pil için en az 5000 mAh kapasiteye sahip olduğuna inanılıyor.

Öte yandan tipster Digital Chat Station, Legion 2 Pro’nun da selefi gibi yatay bir oyun deneyimi sunacağını öne sürdü. Telefonun yenileme hızı yüksek OLED panel ile geleceğini de belirtti. Ayrıca Legion Pro gibi yana monte edilmiş bir açılır kamera kullanması bekleniyor.

Hatırlamak gerekirse, Legion Pro’nun arka panelinde 64 MP ana kamera ve 16 MP ultra geniş lens içeren bir çift kamera kurulumu mevcut. Bu sefer telefon daha iyi kamera özelliklerine sahip olabilir. Rakiplere göre, telefon büyük olasılıkla yakın zamanda duyurulan Black Shark 4, 4 Pro ve ROG Phone 5’e rakip olacak.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %