League of Legends

League of Legends Wild Rift 3.3 APK

Riot Games, popüler League of Legends mobil oyununa yepyeni bir Wild Rift 3.3 güncellemesi yayınladı. Yeni güncelleme resmi olarak “Shining Bright” olarak adlandırılıyor ve bugün 14 Temmuz 2022 UTC’de yayınlanacak. Bu, öncekine göre büyük bir yükseltme değil, bir optimizasyon ve performans iyileştirme güncellemesidir. Ayrıca, birlikte oynayabileceğiniz yeni şampiyonlar ve herkes için Elemental Rift elde edeceksiniz. En son League of Legends Wild Rift 3.3 APK ve OBB dosyalarını indirin.

Wild Rift 3.3 yaması Elemental Rift’i resmi lansmanına getiriyor ve Rift’i devralıyor. Beta testlerinden gelen topluluk geri bildirimlerini takiben, Riot Games nihayet Elemental Rift’i herkese yayınladı. Elemental Rift’in lansmanı hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

Ejderha sistemi basitleştirilecek ve her Elemental Ejderha, dövüştüğünüz her Ejderha ile artacak tek bir avantaj sunacak.

Bu yama, mevcut seçeneklerde bazı iyileştirmelere ek olarak iki yeni büyü içerir.

Repulsor Enchant ilk ve etrafınızdaki küçük bir yarıçaptaki düşmanları geri itecek. İçeri girdikten sonra diğer takımı başlatmak ve bölmek istiyorsanız veya kendi kendini soymak istiyorsanız, harika bir seçim.

Atlamak ve taşıyıcılarına yardım etmek isteyen destekçiler için Magnetron Enchant idealdir. Aktivasyon üzerine, yakındaki bir düşmanla alay ederken arkadaşınıza doğru yarışacaksınız. Bununla birlikte, bunu Malphite’ınıza koşmak ve etkileşimlerini takip etmek için de kullanabilirsiniz! Sadece bu savunma oyunları için değil!

League of legends Wild Rift 3.3 Yaması Ön İzlemesini İzleyin

League of Legends Wild Rift Minimum Gereksinimler

Yeni modeller, animasyonlar, oyun sistemleri, tasarımlar, haritalar ve şampiyonlarla sıfırdan inşa edilmiştir. Yani platformlar arası oyun henüz mevcut değil. Bu, yılın yeni büyük hiti olabilir! Şu anda Riot oyunları, yalnızca Android işletim sistemi için LOL mobil beta testi yapıyor. Daha sonra iOS cihazlar için Apple App Store’a gelecek. Yakında küresel bir kararlı sürüm görebiliriz. Bu yüzden bizi izlemeye devam edin! Burada minimum Android gereksinimlerine bakalım:

Android telefonlar için önerilen sistem gereksinimleri

  • CPU : 8 Çekirdek, 1,5 GHz ve üzeri, yalnızca 64 bit işlemciler
  • RAM : 3GB ve üzeri
  • Çözünürlük : 1280 × 720 ve üzeri

Android telefonlar minimum sistem gereksinimleri

  • CPU : 4 çekirdekli, 1.5 Ghz ve üzeri, 32 bit veya 64 bit işlemciler
  • RAM : 1.5GB ve üzeri
  • Çözünürlük : 1280 × 720 ve üzeri

Apple iOS telefonları sistem gereksinimleri

  • iPhone6 ​​ve üstü

League of Legends Wild Rift 3.3 APK İndir

14 Temmuz 2022’de yayınlanan en son Wild Rift 3.3 güncellemesi. Buradan en son League of Legends Wild Rift 3.3 APK ve OBB dosyalarını indirin. Ayrıca Play Store ve Apple App Store indirme bağlantılarını da bağladık.

Wild Rift 3.3 APK İndir

Ayrıca güncelleme yayınlandıktan sonra League of Legends: Wild Rift 3.3 APK’sini indirebilirsiniz. Bu arada, yayınlanır yayınlanmaz indirmek için Telegram Kanalımızı ziyaret edin.

  • League of Legends Wild Rift 3.3 3.3 APK + OBB |  Download (1.8 GB)

Wild Rift 3.3 Güncellemesini App Store’dan İndirin

Android için resmi Play Store, Samsung Galaxy Store ve Wild Rift oyunu için Apple App Store bağlantıları.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0 %