Apple

Katlanabilir iPhone 2023’te Piyasaya Sürüleceği Öne Sürülüyor

Apple, bir süredir ilk katlanabilir iPhone’u için söylentiler arasında yer alıyor. Mevcut söylenti dizisine ek olarak, katlanabilir telefonun lansman süresi, özellikleri ve daha fazlası hakkında bize daha fazla bilgi veren yeni ayrıntılara sahibiz.

Bu bilginin kaynağı ünlü analist Mini-Chi Kuo’dur, bu nedenle onlardan biraz ağırlık almalarını bekleyebiliriz. 

Katlanabilir iPhone lansman zamanı bir kez daha açıklandı

Ming-Chi Kuo’ya göre ( MacRumors aracılığıyla ), ilk katlanabilir iPhone büyük olasılıkla 2023’te piyasaya sürülecek, bu da aynı şeyi elde etmek için bir süre beklememiz gerektiği anlamına geliyor. Bilgiler bir “endüstri anketine” dayanıyor ve Apple’ın katlanabilir telefonlarının sevkiyatının 15 ila 20 milyon birime ulaşacağını ortaya koyuyor.

Bunun dışında rapor, isimsiz katlanabilir iPhone’un bazı özelliklerini vurguluyor. 8 inç genişleyebileceği ve bunun için ana ekran bileşenlerini sağlayan Samsung Ekranlı bir WQD + esnek OLED ekrana sahip olması öneriliyor. DDI ekran denetleyicisi Samsung Foundry’den olacaktır.

Ayrıca, Cupertino teknik müdürünün katlanabilir iPhone’un ekranı için Samsung’un Y-Octa ekranının üzerinde bir kenara sahip olacak şekilde gümüş bir nanotel dokunmatik çözüm kullanabileceği ve birden fazla katlanabilen gelecekteki katlanabilir cihazlar için faydalı olacağı da öne sürülüyor. ” döndürülebilir, orta ila büyük boyutlu ekran ve dayanıklılık. “

Nanotel teknolojisi şu anda HomePod için kullanılıyor.

Katlanabilir bir iPhone’dan ne beklenir?

Resmi bilgilerden yoksun olsak da, bakmamız gereken bazı söylentiler var. iPhone Flip olarak adlandırıldığı iddia edilen katlanabilir iPhone’un, Samsung Galaxy Z Flip gibi kapaklı bir tasarımla gelebileceği öne sürülüyor. Bu, yatay olarak katlanacağı anlamına geliyor.

Geçmiş söylentiler, telefonun iPhone XR, iPhone 11 ve iPhone 12’den ipuçları alarak renk seçenekleriyle gelebileceğini de öne sürdü. Bu büyük olasılıkla daha genç bir izleyici çekecek. Cihazın makul bir şekilde fiyatlandırılma ihtimali var, ancak olasılıklar bunun lehine değil.

Bunun hakkında daha iyi bir fikir edinmek için Apple’dan daha fazla bilgiye ihtiyacımız var ve bazılarını aldığımızda sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. 

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %