Apple

iPhone SE 3, iPhone 12 Mini’den Daha Ucuz Olacak

iPhone SE 3, iPhone 12 mini'den daha ucuz olduğu söyleniyor.

iPhone 13 serisi 14 Eylül’de piyasaya sürüldü, iPhone SE 3’ün tasarımını, renklerini ve daha fazlasını gösteren konsept görselleri internette ortaya çıkıyor. Apple analisti Ming-Chi Kuo’dan gelen bir başka rapor, iPhone SE (2020) halefinin şimdiye kadarki en ucuz iPhone modeli olacağını öne sürüyor. 

Yeni rapor, yakkaşan iPhone SE 3’ün, iPhone 12 mini’den daha ucuz olacağını ima etmekte. iPhone 12 mini’nin orijinal perakende fiyatı şu anda 8000 TL’den başlamakta.

2022 iPhone SE 3 lansmanı olabilir.

Geçmiş raporlar, iPhone SE 3’ün 2022’nin başlarında piyasaya sürüleceğini ortaya koydu. Ancak Cupertino merkezli teknoloji devi tarafından henüz belirli bir zaman çizelgesi onaylanmadı. iPhone SE (2020) de geçen yıl aynı zamanda piyasaya çıktığından, en ucuz 5G iPhone’un Nisan 2022’de resmiyet kazanmasını bekliyoruz.

iPhone SE 3’ün konsept çizimleri, hafif ince ayarlı bir kamera modülüne sahip iPhone XR benzeri tasarımı gösteriyor. Arkada tek bir kamera ve merceğin hemen yanında bir LED flaş ile görünüyor. sızıntılar ayrıca iddia edilen iPhone SE 3’ün Kırmızı, Turuncu, Yeşil, Sarı, Mavi ve Mor gibi korkak renklerde olduğunu gösteriyor. Daha fazla seçenek de olabilir.

iPhone SE 3, arka panelin bir yarısının koyu renkte ve diğer yarısının daha açık gölgede göründüğü çift tonlu bir renk şemasıyla görünür. Her zamanki gibi, Apple marka logosu arka panelin tam ortasına oturur.

Söylentilere göre iPhone 13 serisi, önceki iPhone 12 serisine kıyasla çok daha küçük bir çentik sunacak. Görünüşe göre iPhone SE 3’te durum böyle olmayacak. sızıntı, iddia edilen iPhone SE 3’ü iPhone XR, iPhone 11 ve diğerlerine benzer bir çentikle gösteriyor.

Geçmişteki sızıntılar, yaklaşan iPhone SE 3 hakkında çok fazla ayrıntıyı ortaya çıkardı. Bu sızıntılardan bazıları, en uygun fiyatlı iPhone olmasına rağmen, bu modelin mevcut iPhone 12 serisiyle aynı olan A14 Bionic yonga seti tarafından destekleneceğini öne sürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu