Apple

iPhone SE 2020 Kurtarma Moduna Nasıl Girilir

İPhone’unuzun Kurtarma modunu doğru şekilde kullanmak için bir Lightning – USB kablosuna ve üzerinde iTunes’un en son sürümünün yüklü olduğu bir bilgisayara ihtiyacınız olacaktır.

Bu Konuda Yeni iPhone SE 2020 kurtarma moduna girmek ve bu moddan çıkmak için gerekli adımlarda göreceksiniz..

Veri kaybı yamamamak için iTunes üzerinden telefon ve tabletinizi yedeklemeyi unutmayınız.

Şimdi gerekli adımlara bir göz atalım:

iPhone’unuzdaki Ses Açma düğmesine basın ve bırakın. Hemen sonra Ses Kısma düğmesine basın ve bırakın. Şimdi, yan / güç düğmesini basılı tutun. Cihazınız, ekrandaki Apple logosuyla yeniden başlayacaktır.

Apple logosunu gördükten sonra güç düğmesini basılı tutmaya devam edin ve birkaç saniye sonra iPhone’unuz aşağıda gösterildiği gibi cihazı bir bilgisayara bağlamanızı belirtecektir.

Şimdi, Lightning – USB kablosunu kullanarak iPhone’unuzu bilgisayara bağlayın ve iTunes’u açın. İTunes’da, iPhone ile ilgili bir sorun olduğunu ve onu geri yükleme veya güncelleme seçeneğiniz olduğunu belirten bir açılır pencere alacaksınız.

Başarılı olduğunuzu varsayarsak, artık yeni iPhone SE’nizde kurtarma moduna nasıl gireceğinizi biliyorsunuz.

iPhone SE 2020 Kurtarma modundan çıkmak

Kurtarma modundan manuel olarak çıkmak için iPhone’unuzu bilgisayardan çıkarın ve “Bilgisayara bağlan” göstergesi kaybolana kadar güç veya yan düğmeyi basılı tutun.

Yanlışlıkla kurtarma moduna girdiyseniz veya cihazınızı güncellemek veya geri yüklemek istemiyorsanız, çıkmak gerçekten bu kadar basit.

Kurtarma Modundan çıkmak, iPhone’u ilk etapta kurtarma moduna geçirilmeden önceki önceki durumuna döndürür.

Tüm söylenenlerle birlikte, iTunes veya Finder cihazı güncellediğinde veya geri yüklediğinde iPhone SE’niz otomatik olarak kurtarma modundan çıkmalıdır.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %