Apple

iPhone iOS 15 Güncellemesini Ne Zaman Alacak

Apple, iOS’un en son yinelemesinin çıkış tarihini henüz açıklamadı, ancak zaman çizelgesini doğruladı. Yeni duyurulan iOS 15 güncellemesi, bu sonbaharda tüm uyumlu iPhone modelleri için geçerli olacak. 

Apple CEO’su Tim Cook, WWDC 2021 etkinliğinin sonunda geliştiricilerin beta sürümünün bugün geleceğini ve genel beta sürümünün gelecek ay kullanıma sunulacağını duyurdu. Beta sürümü için belirli yayın tarihi henüz açıklanmadı. Beta güncellemelerinin genellikle hatalar ve sorunlarla birlikte geldiğini unutmamalısınız, bu nedenle iOS 15 beta sürümüne güncelleme riski size aittir. 

iOS 15 yayın zaman çizelgesi

iOS 15’in çıkış tarihi henüz açıklanmasa da, en son iOS yinelemesinin resmi sunumunun, iPhone 13 serisi resmiyet kazandığında gerçekleşmesini bekliyoruz. Söylentiler dikkate alınırsa, yaklaşan iPhone amiral gemisi serisi Eylül ayında resmiyet kazanacak. Tarih yine bir sır olarak kalıyor. iOS 15 yazılımıyla Apple, iMessage, FaceTime, Apple Maps ve çok daha fazlası için bir dizi yeni özellik getiriyor. 

Apple iPhone 6s ve üzeri modeller, yeni iOS 15 yazılım sürümünün tadına varacak. Aşağıdaki iOS 15 destekli cihazların tam listesini kontrol edin:

Desteklenen iOS 15 cihazları: Tam liste

iPhone 12

iPhone 12 mini

iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro Maks

iPhone 11

iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro Maks

iPhone XS

iPhone XS Maks

iPhone XR

iPhone X

iPhone 8

iPhone 8

iPhone 8s Plus

iPhone 7

iPhone 7s Plus

iPhone 6s

iPhone 6s Plus

IPhone SE (1. nesil)

iPhone SE ( 2. nesil)

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %