iPadPubg Mobile

iPad 6. Nesil PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

PUBG mobile hassasiyet ayarları, nişan kontrolü için çok önemlidir. Hassasiyet ayarları rakiplerden bir adım önde olmak için yeterli seviyede olmalıdır.

PUBG, tüm dünyada milyonlarca insanın oynadığı ve oyuncuların en sevdiği oyun haline gelmiş durumda. PUBG hassasiyet ayarları ile nişan yeteneğinin geliştirilmesinin yanı, hızlı oyun oynama ve hızlı karar verme becerisi için gereklidir.PUBG Mobile hassasiyet ayarları hem tabletlerde hem de telefonlarda ayrı ayrı yapılmalıdır. Hassasiyetinizi ayarlamak, nişan alma yeteneğini geliştirmede yardımcı olur. Nişangahını düşmanın üzerine en hızlı şekilde getirip ateş etmek PUBG mobile’da oyun kazanmanın ana bileşenidir. Bu nedenle, hassasiyeti ayarlayarak hedeflemeyi iyileştirmek için en doğru ayarları sizler için hazırladık.

2021 iPad 6. Nesil PUBG Mobile hassasiyet ayarlar

PUBG Mobile için en iyi hassasiyet ayarları kişiden kişiye değişmektedir. Sizlere normal standartla oynanması gerektiği hassasiyet ayarlarını paylaşıyoruz. Bu ayarlar iPad 7. Nesil de denenmiş ve zaman geçirmiş kişilerince hazırlanmış hassasiyet ayarlarıdır.

PUBG Mobile Kamera Hassasiyeti

3. Şahıs Kamera

Kamera Hassasiyeti Yani kırmızı ok ile gösterdiğim serbest bakış arkaya sağa sola serbest bir şekilde bakmamızı sağlayan yerin hassasiyet ayarı %100 ile % 140 Olmasının sakıncası yoktur. Kırmızı Ok ile işaretlediğim yer çevre kontrol etmemizi sağlamaktadır.

3. Şahıs Dürbünsüz ;

Silahın normal kullanımındaki Hassasiyet değeri Biz %100 olarak değerlendirdik sizin el alışkanlığına göre bunu değiştirebilirsiniz.

Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları; %22 Olmasında fayda olacaktır çünkü yakın savaşlarda, ve bire birlerde Nişangahımızı hızlı ve rahatlıkla oynatmamız gerekecek.

3x, 6x, 4x, 8x Dürbinlerinin hassasiyet ayarları resimdeki gibi olmalı çünkü Bu dürbinler Uzaktaki Rakibinizi Daha rahat vurmanızı sağlayacak, eğer bu dürbinlerin hassasiyetleri yüksek olursa Nişangahımızı kontrol altında tutmamız zorlaşacaktır. En ideali Size sunduğum gibidir.

3. Şahıs Dürbünsüz; Silahımızı Ateşlediğimiz anda, Dürbünsüz bir şekilde ateş ettiğimizdeki Hassasiyettir. Yani Silahı ateşlediğimizde düşmana nişankah ile takip ettiğimizdeki hassasiyettir. Bu ayarın ne fazla ne çok olması zararımıza olacaktır. En ideali Resimdeki gibi %100‘dur

Resimdeki; Lazer, 3x, 6x, 4x, 8x, Ayarları verildiği gibi olmalı.

Örnek olarak Üstden 2. Resimde: Kamera Hassasiyeti 4x Dürbinin Ayarı %20 de Yani bu demek olur ki Kamerayı açtık düşmanı Arıyoruz. Bulduğumuz düşmana ateş edeceğimizde. Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti Devreye girmiş oluyor. Bununda hassasiyeti %20 Olmalıdır. Hassasiyet oranı fazla olursa Ateş Esnasında Nişangahı Düşmanın üzerine getirmesi zor olacaktır.

Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti: 4x Resim deki gibi %20 Olmalı

Jiroskop Hassasiyetine gelecek olursak. Bu ayarları her ne kadar anlatırsam anlatayım sizlerle uyuşmayacaktır. Çünkü herkesin el refleksi ve göz refleksi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Benim kullandığım jiroskop ayarlar aşağıdaki gibidir.

Konu ile ilgili sorun ve iletilerinizi yorumları kısmına bildiriniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Yanındayım
0
Beğendim
0
Düşündürücü
0
Beğenmedim
0

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir