Teknoloji

Infinix Note 10 Pro Canlı Görüntüler Çevrimiçi Sızdırıldı

İnfinix’in Note 10 Pro adlı yeni bir telefon üzerinde çalıştığını zaten biliniyor. Özellikleri, tasarımı çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Şimdi, XDA Developers tarafından paylaşılan ve renk çeşitlerini ortaya çıkaran telefonun canlı görüntüleri.

Bu, Infinix Note 10 Pro’nun en az iki renk seçeneğiyle sunulacağı anlamına geliyor. Biri Mor, diğer varyant ise yayına göre diğer Android akıllı telefonlara benzer bir gradyan rengi olacak.

Infinix Note 10 Pro Bilinen Özellikleri

Infinix Note 10 Pro’nun 90 Hz yenileme hızına sahip 6,9 inç ekrana sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca, Google Play Console listesi, telefonun 1080 × 2040 piksel ekran çözünürlüğüne, 480 PPI piksel yoğunluğuna ve selfie kamera sensörünü barındırmak için ekranın üst orta kısmında bir delik açıklığına sahip olacağını ortaya koydu.

Daha önceki görseller, arka panelde beş lensi olacağını iddia ediyordu; ancak canlı görüntüler, akıllı telefonda LED Flaş ile birlikte dört kameranın varlığını doğruladı. 64MP ana lens ve 16MP selfie kamerası olduğu söyleniyor. Telefonun ayrıca şirketin XOS 7.6 ile zirvede Android 11’i çalıştırması bekleniyor.

Dahası, telefonun MediaTek G90 yonga seti ile birlikte geldiği söyleniyor ve bu 8GB RAM ve 256GB yerel depolama ile eşleştirilebilir. Ayrıca, ek depolama genişletme seçeneklerini desteklediğine inanılıyor. 33W hızlı şarj ile geleceği söylenen 5.000 mAh batarya olacak.

Diğer yönler arasında Bluetooth, gezinme için GNSS, SIM kart yuvası, hoparlör ızgarası ve 3,5 mm ses jakı gibi standart bağlantı seçenekleri yer alabilir. Son olarak, yan tarafa yerleştirilmiş bir parmak izi tarayıcıya sahip olduğuna inanılıyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %