Redmi

iki Gizemli Redmi Akıllı Telefon Geliştirme Aşamasında

Xiaomi’nin Redmi akıllı telefon serisi, orta sınıf teklifleriyle kitleler arasında popüler. Ancak, bu seri birkaç amiral gemisi sınıfı akıllı telefonla güncellendi. Redmi K serisi bunun iyi bir örneğidir. Marka, Redmi K40 serisi lansmanı ile tamamlandı ve şimdi Redmi K50 serisini üst düzey donanımla karışıma eklemek için hazırlanıyor. Görünüşe göre şirket, yaklaşmakta olan Redmi K50 serisinin bir parçası olmayabilecek premium özelliklere sahip iki model üzerinde çalışıyor.

Geliştirme Aşamasında İki Redmi Amiral Gemisi Daha mı?

Gizemli Redmi akıllı telefonlarının gelişimi bir Weibo kullanıcısı tarafından açıklandı. Sızıntıya göre Xiaomi, üst düzey özelliklere sahip olacak iki farklı Redmi akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Cihazlarının takma adı sızıntı tarafından açıklanmadı. Ancak işlemci ve diğer donanım detayları paylaşıldı.

Yaklaşan Redmi amiral gemisi akıllı telefonlarından biri Qualcomm’un birinci sınıf Snapdragon 800 serisi işlemcisinden güç alacak, diğerinin ise Dimensity 1100 5G SoC’yi kullanacağı söyleniyor. Bu, bilinmeyen Redmi akıllı telefonlarının her ikisinin de 5G ağ desteği ile geleceğini doğruluyor.

Gönderi ayrıca, Dimensity 1100 işlemcili Redmi akıllı telefonun 120Hz ekrana sahip olacağını gösteriyor. Ancak, görüntüleme türü ve ekran boyutu açıklanmaz. Şirketin üniteyi bir OLED veya AMOLED panel ile paketleyip paketlemediğini göreceğiz. Bununla birlikte, önden delikli bir selfie kamera ve bir FHD+ ekran çözünürlüğü bekleyebiliriz.

Bu varyantın ayrıca 64MP ana kameraya sahip olduğu söyleniyor. Üç lensli bir kamera kurulumu mu yoksa dört lensli bir modül mü olacağı henüz açıklanmadı. Yakışıklı 67W hızlı şarj ile eşleştirilecek bir 5.000 mAh pil kullanacak.

Snapdragon 800 serisi işlemciyi kullanan diğer Redmi akıllı telefon hakkında pek bir şey ortaya çıkmadı.

Gönderi ayrıca güvenlik için bir ekran altı parmak izi tarayıcısına da işaret ediyor. Bu özellik muhtemelen her iki varyantta da mevcut olacaktır. Söylenler ve şirketin bu gizemli amiral gemisi Redmi akıllı telefonlar hakkında biraz daha bilgi vermesini bekliyoruz ve sizi ayrıntılarla güncel tutacağız.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %