Huawei

Huawei P50 Serisi Görselleri Sızdırıldı

En son amiral gemisi olan Huawei Mate 40 serisinin lansmanından sonra Huawei, bir sonraki P serisi akıllı telefon olan Huawei P50’yi tanıtmaya hazırlanıyor.

Geçen hafta,  Huawei OLED ekran ile geleceğinin sızıntısını paylaşmıştık kamera tarafında ise yeni bir teknolojiye yer vermesi planlanan milisaniye odağı bir sıvı mercek kamera teknolojisini sunabilir 2021 yılının ilk yarısında Huawei P50 serisi gelmesi muhtemel.

Tasarım ve ekran

Üst orta kısımda kavisli bir ekrana sahip, minimum çerçeve ve tek lensli delikli kamera ile gelecek. Sağ kenarda güç ve ses düğmelerini de görebilirsiniz.

Kaynağa göre Huawei P50 Pro, 6.6 inç ekrana ve toplam 159 x 73 mm boyuta sahip. Bu, Huawei P40 Pro ile neredeyse aynı boyuta sahip gibi görünüyor. 

Arka tasarım ise Huawei P50 arka tarafta periskop sensörü içeren dörtlü bir kameraya sahip olduğunu tahmin ediyor.

Huawei P50 çıkış tarihi ve fiyatı

Huawei P50’nin ne zaman açıklanacağına dair tek haber, 2021’in ilk yarısında geleceğini söylüyor .

Bu hem belirsiz hem de beklenen bir durum, ancak çok iyi bir tahminde bulunabiliriz, çünkü hem Huawei P40 hem de Huawei P30 kendi yıllarının 26 Mart’ında duyurulduğu için, gelecek yılın 26 Mart’ı çok muhtemel görünüyor.

Fiyata gelince, tahmini bir rakam verecek olursak, Huawei P40 699 £ / 1.099 AU $ (yaklaşık 900 $) fiyatla piyasaya sürüldü, bu nedenle Huawei P50′nin fiyatı benzer olabilir.

Huawei’nin P50 serisi, her şeyden önce kamerayı ön plana çıkaracak. Bu yıl, Huawei’nin sıvı lens teknolojisini tanıttığı ve akıllı telefon kameralarını sabit odak uzaklığına sahip lenslerden kurtaracağı bildirildi. 

Sızdırılan habere göre Huawei P50’nin P40 serisinden farklı olarak üç farklı varyantta geleceğini öğrendik; P50, P50 Pro ve P50 Pro

Tepkiniz ?

Mükemmel
1
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %