HuaweiMobil Oyunlar

Huawei Game Space Açma – Etkinleştirme

Merhaba arkadaşlar bir çoğumuz oyun tutkunuyuz. Bu durum firmaların da gündeminde, mobil platform sürekli gelişmekte ve yenilenmekte, hal böyle olunca gelişmeler aslında biz oyun severler de yakından ilgilendirmekte.

Firmalar oyun tutkunları için geliştirdikleri yazılımlarla oyun severleri daha iyi bir oyun deneyimi sunmayı amaçlamakta.

Huaweinin oyun için geliştirdiği uygulamada bunlardan bir tanesi. Bu uygulama telefon ve tablet için tümleşik olarak gelmekte, fakat aktif edip etmemek de bizim elinizde.

Huawei Game Spaceyi etkinleştirerek oyunlarınızdan daha iyi Grafik ve FPS değeri alabilirsiniz. Uygulamayı etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Alıntı resimlerde de görüldüğü gibi ilk olarak Ayarlardan Uygulamalar’a giriyoruz. AppAssistant tıklıyoruz. İleri – Kabul ediyorum dedikten sonra AppAssistantkapalı” olduğunu göreceksiniz. AppAssistant yazan yeri tıklıyoruz ve etkinleştiriyoruz.

Artık Game Space etkinleştirmiş olcaksınız. Uygulama menüsünden Oyunlarınızı ekleyebilirsiniz.

Game Space uygulaması isteklerinizi karşılamadıysa, Android için geliştirilmiş 3. part uygulama olan gamebooster cihazınıza kurabilirsiniz.

Gamebooster APK Buradan İndirebilirsiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
3
Sıkıcı
1
Zor
2
İlginç
2

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %