Huawei

Huawei 2021 Etkinliği: HarmonyOS 2.0 Huawei P50 Pro Ve Daha Fazlası

Çarşamba günü Huawei, önemli etkinliklerinden biri sırasında birden fazla yeni ürünü duyurdu ve en yeni Harmony OS 2.0 yazılımını sergiledi. Etkinliğin ana çıkarımları, HarmonyOS 2.0 ve 100’den fazla cihaza sunulması, Huawei P50 Pro, Huawei Watch 3 serisi ve daha fazlasıydı. 

HarmonyOS 2.0

Huawei nihayet elde ettiğini HarmonyOS onun cihazlara yayıyoruz başlamaya hazır olan HarmonyOS 2.0 ile kullanıma tam hazır. Şirket, yeni işletim sistemini 100 Android cihazında kullanıma sunacağını duyurdu. Yükseltmenin önce Çin’de başlayacağını ve ardından diğer bölgelere yayınlayacağını unutmayın. 

Huawei Watch 3 serisi

Huawei  Watch 3 ve Watch 3 Pro, şirket tarafından gösterilen iki yeni giyilebilir cihazdı. Saatler, yanda 3D döner tepeli yuvarlak bir kadrana sahiptir. Temel Watch 3 seramik gövde ve cam ön kısım ile gelirken, Pro varyantı daha güçlü titanyum gövde ve safir cam ile birlikte gelir. Saatler hava koşullarına dayanıklı ve şirket, hem ıslak hem de eldivenli ellerle kullanabileceğinizi iddia ediyor. Şirketin kendi HarmonyOS’u tarafından desteklenirler ve önceden yüklenmiş AppGallery uygulama mağazası ile birlikte gelecekler. 

Huawei Watch 3 fiyatı 335 Euro olarak belirlenirken, Pro sürümü 425 Euro’ya mal olacak.

Huawei P50 Pro

Etkinlik sırasında, kısa bir videoda şirket, yaklaşmakta olan Huawei P50 Pro akıllı telefonuna bir bakış  attı. Kamera sensörlerinden oluşan iki dairesel modüle sahip bir cam arka kısım sergiliyor. Tasarım, kendine has hayranları ve nefret edenleri olacak gibi görünüyor, ancak kesin olan bir şey var ki, o da telefonun kendisinden önceki tüm P serisi akıllı telefonlar gibi mobil fotoğrafçılıkta mükemmel olacağı. Şirket, yeni akıllı telefonun piyasaya sürülmesi için bize resmi bir tarih vermedi.

Yeni MatePad tabletleri

Huawei ayrıca kendi HarmonyOS işletim sistemini çalıştıran üç yeni MatePad tableti piyasaya sürdü. 10,8 inç MatePad Pro, Qualcomm Snapdragon 870 işlemci tarafından desteklenmektedir, 10,95 inç Huawei MatePad 11, Snapdragon 865 SoC tarafından desteklenmektedir ve 12.6 inç MatePad Pro, şirketin kendi Kirin 9000E işlemcisi tarafından desteklenmektedir.

Huawei MatePad 11, 399 Euro olarak fiyatlandırılır ve MatePad Pro 12.6, 799 Euro olarak fiyatlandırılır. Şirket, 10.8 inçlik MatePad Pro modelinin fiyatını henüz açıklamadı.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %