Teknoloji

Grand Theft Auto 5, xCloud Desteğiyle Xbox Game Pass’e Geri Dönüyor

Grand Theft Auto 5, iki yıllık bir iznin ardından Xbox Game Pass aboneleri için geri geliyor. Game Pass’e abone olan Xbox konsollarındaki oyuncular, ekstra ücret ödemeden GTA 5 oynayabilecekler. Oyun 8 Nisan’dan itibaren satışa sunulacak ve ayrıca Xbox Cloud Gaming kullanıcıları / xCloud üyelerine tanıtılacak. Oyun 2013’te yeniden piyasaya sürüldü.

Microsoft, iki yıl öncesine kadar Game Pass aboneliği kapsamında GTA 5’i sunuyordu ve onu Red Dead Redemption 2 ile değiştirdi. Oyunun Game Pass’a geri dönmesi, hem Microsoft hem de Rockstar’ın dünya genelinde GTA 5 için artan talepler gördüğünü gösteriyor. Bilgisayardaki Game Pass abonelerinin GTA 5’e erişemeyeceğini unutmayın. 

Grand Theft Auto 5, Xbox Game Pass’e geri dönüyor

GTA Online, tümü oyun dünyasında canlı bir topluluk yaratan yeni modlar ve iyi içerikler almaya devam ediyor. 

xCloud kullanıcıları, Xbox Game Pass Ultimate aboneliği varsa GTA 5’e de erişebilecekler. XCloud oyunları için destek, bir mobil cihazın dokunmatik kontrolleri aracılığıyla oynama yeteneğini de beraberinde getiriyor. Xbox Cloud Gaming / xCloud’un şu anda yalnızca Android cihazlar için mevcut olduğunu ve yakında hem iOS hem de Windows cihazları için mevcut olacağını unutmayın .

Ek olarak, Xbox Game Pass’te mobil cihazlar için dokunmatik kontroller için destek alan 50’den fazla yeni oyun var. “Geçen Eylül ayında, Xbox dokunmatik kontrolleri olan Minecraft Dungeons ile ilk oyunumuzu piyasaya sürmekten heyecan duyduk. O zamandan beri, harici bir denetleyiciye ihtiyaç duymadan Android mobil cihazlarınızda oyun oynamanın yeni yollarının kilidini açmak için dokunmatik kontroller bulut oyunlarında en çok talep edilen özelliklerden biri olmaya devam ediyor ”diyor Microsoft bir blog gönderisinde.

“Minecraft Dungeons’a ek olarak, Xbox dokunmatik kontrolleri Sea of ​​Thieves, Gears 5, Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age, Slay the Spire ve daha birçok oyunda mevcut” diye ekliyor.

Grand Theft Auto 5 ile birlikte Game Pass aboneleri, Zombie Army 4: Dead War (Konsol, Bulut ve PC için), Disneyland Adventures (Bulut), Rush: A Disney / Pixar Adventure (Bulut) gibi daha fazla oyunu oynayabilecekler. , NHL 21 (Konsol) EA Yürüyüşünüzde Yağmur Oynayın (Bulut, Konsol ve PC), Pathway (PC) ve MLB The Show 21 (Bulut ve Konsol).

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %