Android

Google playdeki Oyunu iPhone Aktarma

Bu güvenilir Android’den iOS’a veri aktarım aracı, çeşitli dosya türlerini Android telefondan iPhone’a aktarmanıza yardımcı olabilir (iPhone 12 ve iOS 14 Desteklenir). Denemek için ücretsiz indirin.Ücretsiz indirin

S: Oyun verilerimi Android cihazımdan bir Apple iPhone’a aktarabilir miyim?

Oyun verilerimi / ilerlememi Android telefonumdan Apple iPhone’uma aktarabilirsem bilmek istiyorum. Demek istediğim, örneğin, hem Google Play hem de iOS Mağazaları aynı ücretsiz uygulamaya sahipse ve Android’de çok ilerleme kaydettiyseniz ve yeni bir iPhone alırsanız. İlerlemeyi iPhone’a gönderebilir ve iOS’a Taşı uygulamasını kullanarak o mevcut yerden devam edebilir miyim? Teşekkür ederim!

Bazı kullanıcılar Apple Destek Topluluklarında oyun verilerini Android’imden iPhone’a aktarabileceğimi sordu. veya Google Play oyunları iOS’a nasıl  aktarılır? Aynı soruyu sorarsanız, doğru yere geldiniz.

Android’in resmi Play Store’da kullanabileceği tonlarca oyun vardır. Cihazınızda muhtemelen en az bir oyun oynadınız ve iyi puan aldınız. Sonuçta, Android verimli bir mobil işletim sistemidir ve oyunları diğer benzer işletim sistemlerinden oldukça iyi yönetir. Ancak oyun verilerini Android’den iPhone’a aktarmanız oldukça zor. Buradaki sorun, bir iPhone’a geçtiğinizde, oyun verilerinizi aktarmanın kolay bir yolunun olmamasıdır.

Oyun Verilerini Android’den iPhone’a Nasıl Aktarırım?

Aslında bu, oyun geliştiricisinin cihaz paylaşımına izin verip vermediğine bağlıdır. Bazı oyunlar ayarlarında veya Facebook veya başka bir sosyal ağ üzerinden paylaşım menüsünde buna izin verir, ancak bazıları izin vermez.

Oyun geliştiricilerin çoğu, kullanıcılara oyun hesabı bilgilerini hem Android hem de iPhone’da paylaşmaları için yetki vermez. Ancak bu, Android cihazınızda bulunan tüm oyunların verilerini aktaramayacağınız anlamına gelmez. Çeşitli cihazlar arasında veri senkronizasyonu yapmanıza izin veren birkaç oyun vardır. Genellikle, Facebook hesabınız gibi sosyal medya hesaplarınızla senkronize olan herhangi bir oyun, verileri bir iPhone’a aktarmanıza izin vermelidir. Bunun nedeni, verilerinizin hem Android cihazınızda hem de iPhone’unuzda erişilebilen bir sosyal hesapla senkronize edilmesidir.

Örneğin Subway Surfers , oyun verilerinizi bir sosyal hesapla senkronize etmenize olanak tanır. Dolayısıyla, bir Android cihazdan iPhone’a geçtiğinizde, oyun verilerini iPhone’unuza aktarmayı seçebilir ve Android cihazınızda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Aşağıda, Facebook gibi sosyal medya hesaplarıyla oyun verilerinin Android’den iPhone’a, örneğin Subway Surfers’a nasıl aktarılacağı gösterilmektedir. Okumaya devam edin ve bunun hakkında daha fazla bilgi edinin.

Adım 1. Android cihazınızda oyunu başlatın ve Arkadaşlarla oyna seçeneğine dokunun. Oyunda en az bir görevi bitirdiğinizde ortaya çıkacaktır.

Verileri iPhone’a Aktarmak için Facebook ile Subway Surfers

Adım 2. Oyun profilinizi Facebook hesabınızla ilişkilendirmek için ekrandaki talimatları izleyin. Kolay ve hızlı olmalı.

Adım 3. iPhone’unuzda, aynı oyunu yükleyin ve Arkadaşlarla oyna seçeneğine dokunun. Ardından, Facebook hesabınıza giriş yapın ve Android telefonunuzdaki tüm oyun verilerinizin iPhone’unuzda senkronize edildiğini göreceksiniz.

Yukarıdaki yöntem çok sınırlı ve yalnızca birkaç oyunla çalışsa da, en azından cihazlarınızdaki oyunlarla ilgili olarak hiçbir şeyden başka bir şey aktarmanıza izin veriyor. Facebook veya başka bir sosyal medya hesabı kullanan başka oyunlarınız varsa, oyun verilerinizi iPhone’unuza aktarmak için yukarıdaki yöntemi kullanmaktan çekinmeyin. Yalnızca bir Apple hesabıyla çalışan oyunlarınız varsa, verilerini aktarmanın hiçbir yolu yoktur. Bu oyunları yeni iPhone’unuzda oynamanın tek yolu baştan başlamaktır. Biraz zor ama sahip olduğun tek seçenek bu.

Bonus İpucu: Android’den iPhone’a Veri Aktarma

Android kullanıcılarının iOS ile daha iyi anlaşmalarına yardımcı olmak için Apple, Move to iOS adlı bir veri aktarım uygulaması geliştirdi. Bu araçla kullanıcılar Android’den iPhone’a kolayca geçebilir. İOS’a Taşı ile Android’den iPhone’a veri aktarmanın ayrıntılı adımları aşağıda verilmiştir.

 1. İPhone’unuzu  “Uygulamalar ve Veriler” ekranına ulaşana kadar ayarlayın.
 2. “Android’den Verileri Taşı” yı seçin.
 3. Android telefonunuzda “Google Play Store” a gidin, Move to iOS uygulamasını indirin ve yükleyin.
 4. Hem Android hem de iPhone’unuzda “Devam Et” seçeneğine dokunun.
 5. Android telefonunuzda “Kabul Ediyorum” a ve ardından “İleri” ye dokunun.
 6. İPhone’da görüntülenen Android telefonunuzdaki rakam kodunu girin.
 7. Ardından Android telefonunuz iPhone’unuza özel bir Wi-Fi ağı üzerinden bağlanacaktır.
 8. Android’de aktarmak istediğiniz verileri seçin.
 9. Verileri Android’den iPhone’a taşımaya başlamak için “İleri” düğmesine dokunun.
 10. Android cihazınızda “Bitti” ye dokunun.
 11. Ardından iDevice cihazınızda “Devam” a dokunun.
 12. İPhone veya iPad’inizi kurmak ve etkinleştirmek için ekrandaki adımları izleyin . 

İOS'a Taşı ile Android'den iPhone'a Veri Aktarın

İOS’a Taşı ile Android’den iPhone’a Veri Aktarın

AnyTrans ile Android’den iPhone’a Veri Aktarın

Eğer iOS uygulaması taşı çalışmıyor , ama geçen denemek için az değil AnyTrans ! AnyTrans, Telefon Değiştirici işlevi ile Android verilerinizi iPhone’a aktarmanın hızlı ve kolay bir yolunu sağlar. Android’den iPhone’a geçmenize yardımcı olan en iyi iOS’a Taşı alternatif aracıdır .

Adım 1. AnyTrans’ın en son sürümünü bilgisayarınıza indirin ve kurun . Başlatın ve hem Android hem de iPhone’unuzu USB kablolarıyla bağlayın.

Ücretsiz indirin

Ücretsiz indirin

*% 100 Temiz ve Güvenli

Adım 2. Telefon Swither> Click Phone to iPhone’u seçin.Phone Switcher'da Phone to iPhone'u seçin

Phone Switcher’da Phone to iPhone’u seçin

Adım 3. Android ve iPhone’unuzu onaylayın ve İleri’ye tıklayın.Android Telefonunuzu ve iPhone'unuzu ekleyin ve Devam etmek için İleri'ye tıklayın

Android Telefonunuzu ve iPhone’unuzu ekleyin ve Devam etmek için İleri’ye tıklayın

Adım 4. iPhone’unuza aktarmak istediğiniz verileri seçin ve devam etmek için İleri’ye tıklayın.Aktarmak İstediğiniz Dosyaları Seçin

Aktarmak İstediğiniz Dosyaları Seçin

Bu tamamen oyun verilerinin Android’den iPhone’a nasıl aktarılacağıyla ilgili. Oyun verilerini Android’den iPhone’a aktarmak, diğer dosyaları aktarmak kadar kolay değildir. Neyse ki, sosyal medya hesabı yardımıyla veri aktarımını destekleyen birkaç oyun var. Umarım bu rehber size yardımcı olabilir.

Sorumluluk reddi; Bu işlemleri uygularken oluşabilecek maddi manevi zararlardan sitemiz sorumlu değildir.

Kaynak:

https://www.imobie.com/support/how-to-transfer-game-data-from-android-to-iphone.htm

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
3
Sıkıcı
2
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %