Android

Google Play Store Oylama Açıldı, Yılın En İyi Yeni Uygulamanız İçin Oy Verebilirsiniz

Yine yılın o zamanı geldi ve Google, Google Play Store’da oylamayı açtı . Artık uygulamaları daha da iyi hale getirme konusunda söz hakkınız var. Oylarınız, iyi uygulamalar geliştiren geliştiricilerin işlerini iyi yapmaya devam etmelerine yardımcı olacaktır.

Öte yandan, yeterli oy alamayan geliştiriciler, uygulamalarını daha iyi hale getirmeye teşvik edilecek. Her şeyin sonunda, yararlanan son kullanıcıdır. Bu nedenle, oy vermeye uygun olan herkes favori uygulamalarına oy vermelidir.

GOOGLE PLAY STORE KULLANICI OYLAMASI

Oylama şimdi Google Play Store’da açıldı. Kullanıcıların Seçimi Uygulamasına oy vermek için iki kategori vardır . Bu kategori yalnızca uygulamalara odaklanır. 2022 yılı için yeni en iyi uygulamaya oy vereceksiniz.

Yılın yeni trend uygulamalarından hangisini kullanmaktan en çok keyif aldınız? Bu kategori toplamda dokuz adaylıkla geliyor. Bununla birlikte, sağlık ve zindelik uygulamaları listeye hakimdir. Adaylık listesine şaşırtıcı bir şekilde giren birkaç uygulama var.

Ancak örneğin BeReal gibi uygulamalar, listede çokça görülmesi beklenen uygulamalardan biridir. Popülerliği nedeniyle, bu yılın en iyi yeni uygulamasının galibi olarak çıkması pek de sürpriz olmayacak. Bu yıl için aday gösterilen uygulamalar aşağıdaki gibidir:

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %