Teknoloji

Google Fotoğraflar Uygulamasındaki Yeni Video Düzenleyicisi Tüm Android için Geliyor

Yalnızca birkaç ay önce Google, Google Fotoğraflar’a yeni bir video düzenleyicinin geleceğini duyurdu. Bazı kullanıcılar Mart ayında yeni düzenleyiciyi güncellemeye başladı, ancak şimdi Android Police’in de belirttiği gibi Android’deki tüm Google Foto kullanıcılarına sunuluyor.

Android’de video kaydetmeyi ve öne çıkmalarına yardımcı olmak için onlara biraz fazladan vermekten hoşlanıyorsanız, Google Fotoğraflar için bu yeni video düzenleyici tam da ihtiyacınız olan şey.

Google Fotoğraflar’ın Yeni Video Düzenleyicisi

Orijinal Google Fotoğraflar video düzenleyici, yalnızca kullanıcıların videolarını sabitlemesine, döndürmesine ve kırpmasına izin veriyor. Ancak yeni editör çok daha güçlü. Bu işlevleri yeterince iyi yerine getirdi, ancak videolarını bir sonraki seviyeye taşımak isteyenler için yeterli değildi.

Yeni düzenleyiciyle, kapsamlı kırpma seçenekleri, ufuk düzeltme ve ses kaldırma elde edeceksiniz. Ancak Google, video düzenleyicisine bir dizi renk düzeltme araçları da eklediği için burada bitmiyor. Tüm standart son işlem seçenekleri mevcuttur. Parlaklığı, kontrastı, beyaz noktayı, sıcaklığı, tonu, ten rengini, skeçi ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz.

Google Fotoğraflar resim düzenleyiciye alışkınsanız, yeni video düzenleyicide aynı filtrelerin çoğu bulunduğu için kendinizi rahat hissetmelisiniz. Aynı zamanda düzenlemeleri gerçekte nasıl yapacağınıza da benzer, ancak hareketsiz görüntüler yerine video kullanacaksınız.

Videonuzda güzel bir hareketsiz görüntü oluşturacağını düşündüğünüz belirli bir kareyi gördüğünüz zamanlar için, onu dışa aktarabilirsiniz ki bu sahip olunması güzel bir özelliktir. Bu, bazı harika görüntülere yol açabilir, bu nedenle kesinlikle kullanılmaya değer bir özelliktir.

Ne yazık ki, yeni ve geliştirilmiş video düzenleyicinin yapamadığı tek şey klipleri birleştirmek ve film oluşturmaktır. Daha karmaşık videolar oluşturmak için birden fazla klibi birleştirmek istiyorsanız, Premiere Pro gibi daha geleneksel bir video düzenleyiciye bağlı kalmanız gerekir. Araç, birden çok klibi birleştirmek yerine tek bir klibin daha iyi görünmesini sağlamakla ilgilidir.

Yeni Google Fotoğraflar Video Düzenleyicisi Nasıl Elde Edilir

Yeni düzenleyici, birçok Android telefonda bir sunucu tarafı güncellemesiyle kullanıma sunuluyor. Yalnızca Pixel cihazlara sahip kullanıcılarla sınırlı değildir, bu nedenle bir Android telefonunuz varsa güncellemeyi yakında deneyebilirsiniz.

Henüz cihazınızda görmüyorsanız, Google aşamalı bir sunum yapıyor gibi göründüğü için sabırlı olmanız gerekir. Ancak, Google Play’den en son sürümü indirerek güncellemeyi cihazınızda görünmeye zorlayabilirsiniz, ancak bu her zaman işe yaramaz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %