Apple

Geliştiriciler için Apple watchOS 8.4 beta 2 Güncellemesi Yayınlandı

Tatiller bitti ve yeni beta sürümleri için kollar sıvandı. Evet, Apple tatilinden sonra ilk güncelleme setini yayınladı. Şirket, iOS 15.2.1, iOS 15.3 beta 2, iPadOS 15.3 beta 2, tvOS 15.3 beta 2 ve watchOS 8.4 beta 2’yi duyurdu.

Apple, geçen ay watchOS 8.4 beta sürümünü yayınladı. Şimdi şirket, geliştiricilere ikinci betayı yerleştiriyor. watchOS 8.4 beta 2 güncellemesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

En son beta derlemesi, Apple Watch’ların tercih ettiği geliştirici (beta) programında 19S5539e yapı numarası ile tohumlanıyor. watchOS 8.4 beta 2, yaklaşık 175 MB boyutundadır, evet, Apple Watch’unuzu yeni sürüme hızlı bir şekilde güncelleyebileceğiniz küçük bir yükseltmedir. Ve bir geliştiriciyseniz, Saatinizi en son beta sürümüne ücretsiz olarak yükseltebilirsiniz. Güncelleme, watchOS 8 güncellemesi ile uyumlu tüm Apple Watch modellerinde mevcuttur.

Bu yamanın değişiklik günlüğü, daha önce yayınlanan beta sürümleriyle de aynıdır. Bu nedenle, şu an itibariyle watchOS 8.4’ün ikinci beta sürümü ile tohumlanan değişiklikler hakkında bilgimiz yok. Ancak hata düzeltmeleri ve geliştirmelerle gelmesini bekleyebiliriz.  Siri, Uygulama Gizlilik Raporu ve diğer özellikleri kullanarak watchOS 8.3 Apple Music Voice Plan’ın özelliklerini kullanmaya devam edebilirsiniz . Şimdi Apple Watch’ınızı watchOS 8.4 beta güncellemesine nasıl yükseltebileceğinize geçelim.

watchOS 8.4 beta 2 güncellemesi

watchOS’un en son beta sürümü, iOS’un en son sürümünü çalıştıran Apple Watch kullanıcıları ile sınırlıdır. Cihazınız en son yazılımla çalışıyorsa, yeni yazılımı Apple Watch’ınıza kolayca yükleyebilirsiniz. İşte adımlar.

 1. Öncelikle Apple Developer Program web sitesine giriş yapmanız gerekiyor.
 2. Ardından, indirmelere gidin.
 3. Öne çıkan indirmeler altında bulunan watchOS 8.4 beta 2’ye dokunun. Ardından indirme düğmesine dokunun.
 4. Şimdi iPhone’unuza watchOS 8.4 beta 2 profilini yükleyin, ardından Ayarlar > Genel > Profiller’e giderek profili yetkilendirin.
 5. Şimdi iPhone’unuzu yeniden başlatın.

Apple Watch’ınıza yüklemeden önce kontrol edebileceğiniz bazı ön koşullar şunlardır.

Önkoşullar:

 • Apple Watch’unuzun en az %50 şarjlı olduğundan ve şarj cihazına bağlı olduğundan emin olun.
 • iPhone’unuzun Wi-Fi’ye bağlı olduğundan emin olun.
 • iPhone’unuzun iOS 15’te çalıştığından emin olun.

watchOS 8.4 Beta 2 Güncellemesi nasıl yüklenir

 1. İlk önce   iPhone’unuzda Apple Watch uygulamasını açın.
 2. Saatim üzerine dokunun.
 3. Ardından  Genel  >  Yazılım Güncelleme  >  İndir ve Yükle’ye tıklayın.
 4. Onay için şifreyi girin   .
 5.  Şartlar ve koşulları kabul edin üzerine dokunun.
 6. Bittiğinde,  yükle üzerine dokunun.

Şimdi watchOS 8.4 geliştirici beta 2 güncellemesi indirilecek ve Apple Watch’ınıza aktarılacaktır. Ve kurulum işlemi tamamlandıktan sonra saatiniz yeniden başlayacaktır. Her şey bittiğinde, Apple Watch’unuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu