Xiaomi

Geekbench Listesinde Xiaomi Mi Mix 4 Görüldü

Xiaomi Mi MIX 4, 10 Ağustos’ta Mi Pad 5 tablet ile birlikte piyasaya sürülecek.Şirket daha önce yeni Mi Mix akıllı telefonun MIUI 12.5 ile kutudan çıkacağını onaylamış olsa da, bir Geekbench listesi şimdi cihazın altında ne paketleyebileceğine dair ayrıntılar veriyor. 

Xiaomi Mi Mix 4, Geekbench listesinde Snapdragon 888+ mobil platformuyla görüldü

Xiaomi Mi Mix 4, sözde premium Snapdragon 888+ işlemci ile Geekbench’te göründü. 2106118C model numaralı cihaz, tek çekirdekte 857 puan ve çok çekirdekte 2995 puanlık bir skorla görülebiliyordu. Kıyaslama ayrıca 12GB RAM’li birimi gösteriyor. Önceki sızıntılar, telefonun 8 GB RAM ve 256 GB yerel depolama alanına sahip olduğunu öne sürüyordu. 

Geekbench listesi yalnızca mobil platformu ve RAM’i ortaya çıkarmış olsa da, Mi Mix 4 hakkında yeterince ayrıntıya sahip söylentiler mevcut. Telefon muhtemelen 6.67 inç birincil full HD+ OLED ekrana sahip olabilir. Sızdırılan posterde de görüldüğü gibi yeni Mi Mix telefon arkada üçlü kamera kurulumu sunacak.

Raporlar, telefonun 108 megapiksel birincil kamera alabileceğini gösteriyor. Bir sızıntı ayrıca Mi Mix 4’ün tamamen görünmez bir ekran altı kameraya sahip olabileceğini ortaya koyuyor. Yaklaşan Mi Mix telefonun pil kapasitesinin 4.500 mAh olması bekleniyor. Sızıntılar, telefonun 120W hızlı kablolu şarj desteğiyle geleceğini gösteriyor.

Xiaomi 10 Ağustos etkinliği sadece Mi Mix 4’ün çıkışına değil, bir dizi başka ürün lansmanına da tanık olacak. Mi Pad 5 tablet yanında piyasaya sürülecek olsa da, söylentiler Xiaomi’nin iki Android tableti daha sergileyebileceğini söylüyor. Bunlar Mi Pad 5 Pro ve Mi Pad 5 Lite olabilir. Çinli markanın söylentilere göre Mi CC 11’i de tanıtması bekleniyor. Özellikle, Xiaomi etkinliği, Samsung’un  11 Ağustos’taki Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 katlanabilir telefonları ve Galaxy Watch 4 akıllı saatini tanıtması beklenen Galaxy Unpacked etkinliğinden sadece bir gün önce lansmanını gerçekleştirecek.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %