Teknoloji

Funtouch OS 11 Tabanlı Android 11 Güncellemesi Alacak Vivo Telefonlar

Yine de Vivo’nun en yeni cildi olan Funtouch OS 11 geçen yıl eylül ayında tanıtıldı. Ancak Vivo, Ocak ayında Funtouch OS 11 tabanlı Android 11 resmi yol haritasını paylaştı. Resmi zaman çizelgesine göre, şirket en son görünümünü bir grup Vivo telefonuna getirmeye hazırlanıyor.

Şirket, güncellemeyi Vivo V19 , Vivo X50 ve Vivo X50 Pro’ya zaten bir güncelleme gönderdi. Vivo, bu ay Funtouch OS 11‘i dört telefona daha getirecek. Açıkçası, güncelleme bir dizi kullanışlı özellik, iyileştirme ve gelişmiş güvenlik sunuyor.

Çıkış zaman çizelgesine göre Vivo, Funtouch OS 11 güncellemesini bu ayın sonundan itibaren dört akıllı telefona sunmaya başlayacak. Bu sefer Vivo, yeni güncellemeyi bir S serisi telefonla birlikte üç V serisi telefona yayınlayacak. Liste şu modelleri içerir – Vivo V15 Pro, Vivo V17, Vivo V17 Pro ve Vivo S1. Dolayısıyla, bu telefonlar Funtouch OS 11 tabanlı Android 11 güncellemesini bu ayın sonundan itibaren alacaklar veya güncellemeyi önümüzdeki ayın ilk veya ikinci haftasında alma şansı var.

En büyük güncellemelerden biri olduğu için bir dizi yeni özellik taşıyor. Ayrıntılar açısından, güncelleme bir dizi görsel değişiklik, özelleştirilebilir AOD, Multi-turbo mode 4.0, yuvarlak simgeler ve birkaç başka değişiklik ile gelecek. Bunun dışında güncelleme, sisteme daha yeni güvenlik yamasını ve iyileştirmeleri getirecektir.

Mart 2021’de Funtouch OS 11 tabanlı Android 11 Güncellemesi alacak Vivo telefonların listesi:

  • Vivo V15 Pro
  • Vivo V17
  • Vivo V17 Pro
  • Vivo S1

Vivo telefonunuz eski sürümde çalışıyorsa, akıllı telefonunuzu Ayarlar> Sistem Güncellemesi bölümüne giderek güncelleyebilirsiniz, yada güncelleme kontrol edebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzu Funtouch OS 11 tabanlı Android 11’e güncellemeden önce, gerekli verilerin yedeğini aldığınızdan ve ayrıca akıllı telefonunuzun en az% 30 oranında şarj edildiğinden emin olun.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %