Teknoloji

Facebook Yakında Hikayelerinize Otomatik Olarak Altyazı Ekleyecektir

Facebook hikayelerini izleyerek zaman geçirmeyi seviyorsanız, muhtemelen kendinizi halka açık bir alanda kulaklıksız ve mücadele ederken izlemeye çalışırken bulmuşsunuzdur. Facebook, Hikayeler için otomatik altyazılar üzerinde çalıştığı için o günler yakında bitebilir.

Otomatik Altyazılarla Facebook Hikayelerini Daha Erişilebilir Hale Getirme

Daha fazla erişilebilirlik her zaman iyi bir şeydir ve otomatik altyazı ekleme, bir şirketin herhangi bir nedenle içeriği duyamayanlara hitap edebilmesinin bir yoludur. Aynı özellik, medya paylaşımının popüler kısa vadeli yolu olan Facebook Hikayelerine de geliyor.

Facebook bu özelliği henüz resmi olarak açıklamadı, ancak çoktan bilgi bulundu. Yakalamalarını Twitter’da paylaşan bir bilgi sızıntısı olan Alessandro Paluzzi, Facebook Hikayeleri için son keşiflerini sergiledi.

Bu özellik için hala erken günler olsa da, yukarıdaki videodan şimdiden çok etkileyici görünüyor. Altyazılar sadece şık ve modern bir şekilde görüntülenmekle kalmaz, aynı zamanda onları istediğiniz yere taşıyabilirsiniz, böylece videoyu istediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Bu özellik henüz resmi olarak duyurulmadığından, ne zaman yayınlanacağını söylemek çok zor. Ancak, konuyla ilgili olası haberler için önümüzdeki haftalarda gözlerinizi Facebook’ta tutun.

Facebook Hikayelerine Yeni Bir Bölüm

Facebook, Facebook Hikayeleri için otomatik altyazılar üzerinde çalıştığını söylememiş olsa da, özelliğin var olduğuna dair kanıt bulunuyor. Haberlerin resmi kanallardan gelmesini beklememiz gerekecek.

Facebook Hikayelerine müzik ekleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Bunu yalnızca mobil uygulamada yapabilirsiniz, ancak videolarınızı çok az çabayla renklendirmenin harika bir yoludur.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %