Xiaomi

Çin’de Mi 11 Lite 5G için MIUI 13 Kararlı Güncellemesi Yayınlandı

Xiaomi, uygun cihazlar için Android 12 tabanlı MIUI 13 kararlı güncellemesini kullanıma sunmaya başladı. Şirketin mobil yazılımının en son sürümü şu anda beta programındaki tanıtımlara ekleniyor. Premium cihazlardan sonra, güncelleme şimdi orta sınıf Mi 11 Lite 5G için yayında.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Çinli teknoloji devi Xiaomi, Çin’de Mi 11 Lite 5G için MIUI 13 kararlı güncellemesini yayınladı. Cihaz için yeni güncelleme, donanım yazılımı sürümü V13.0.4.0.SKICNXM ile birlikte geliyor.

Başta belirtildiği gibi, bu güncelleme yalnızca beta programının test kullanıcıları için geçerlidir. Bu nedenle, sürüm şu anda ‘Stabe Beta’ olarak etiketlendi. Bu erken benimseyenler herhangi bir sorundan hoşlanmıyorsa, aynı yapı düzenli kullanıcılara toplu olarak dağıtılacaktır.

Xiaomi’nin Ocak ayının sonundan itibaren genel halk için kararlı sürüm yayınlamaya başlaması bekleniyor. Mi 11 Lite 5G ilk partide gelmiyor, ancak normal kullanıcılar güncellemeyi Şubat ayında bekleyebilir.

Şimdiye kadar Xiaomi, 7 diğer akıllı telefon ve 3 tablet için Android 12 tabanlı MIUI 13 kararlı güncellemesini yayınladı. Bunlara Mi 11 serisi, Redmi K40 serisi, MIX 4 ve Xiaomi Pad 5 serisi dahildir.

Önümüzdeki günlerde daha fazla Xiaomi grup telefonunun MIUI’nin yeni sürümünü almasını bekliyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu