Call Of Duty MobileMobil Oyunlar

Call of Duty Mobile Sezon 13, Yeni Harita, Sızıntılar, Ödüller, Silahlar.

Call of Duty Mobile Sezon 13 Çıkış Tarihi

Sezon 12’nin battle pass’ının sona ermesine bakılırsa, sezon 13, 22 Aralık’ta Türkiye Saatine göre 03:00’da yayınlanacak. Ayrıca bu sezon 2020’nin son sezonu ve 2021’in ilk sezonu olarak.

Haritalar

CODM’nin en popüler haritası olan Raid-holiday bizi bir Noel temasıyla yeniden eşlik edecek. Harita ışıklar, kar, hediyeler ve daha fazlasıyla kaplanacak!

Nuketown da 13. Sezonda geri dönecek. İlk olarak Call of Duty: Black Ops 4’te görülen bu haritanın 13. sezonda geri dönecek ve klasik haritanın bir eki olacak..

Call of Duty Mobile Sezon 13: Yeni Silahlar

Bu Sezon, iki yeni silahın piyasaya sürülmesini bekleniyor – MP7 SMG ve a Peacekeeper saldırı tüfeği.

1. Barış Muhafızı (Peacekeeper)

Yakın orta menzilli Savaşlar için ideal olan saldırı tüfeği, hızlı ateş ve mükemmel isabetle avantajı sağlayacak. Dahası, yüksek hasar ve genel olarak yakın dövüşte mükemmel performans gösteriyor.

2. MP7

COD Modern Warfare’den MP7, mermi başına çok yoğun hasarla hızlı bir ateş oranına sahip. Bu yeni Silah Fennec ve QQ9 kadar iyi bir performans verecek.

Diğer güncellemeler

Oyuncular mevcut Battle Royale modu, HUD ve HUD güncelleme ile ilgili bir çoksorun bildirdi. Bu şikayetlere yanıt olarak, geliştiriciler yeni değişimler getirecek. Diğer bir haberde, Activision, Sezon 13’ün herkese açık testini yayınladığında bu sezon hakkında daha fazla bilgi öğrenebilecek.Bu Testler, oyunu global olarak piyasaya sürmeden önce hataları gidermeye ve özellikleri test etmeye yardımcı oluyor.

Dafa fazla sızıntı ve yenilikler için sitemizi takip ediniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %