Call Of Duty MobileMobil Oyunlar

Call Of Duty Mobile karşı istihbarat etkinliği hakkında bilmeniz gereken her şey

Call of Duty: Mobile’ın 13. sezonunun öne çıkan bir diğer etkinliği Karşı İstihbarat etkinliği, oyuncuların Avrupa’da diplomatik bir savaşta savaşmasını sağlarken yolda harika ödüller toplar.

Oyuncular, Counter Intelligence’ı Call of Duty: Mobile’daki etkinlikler sekmesinde bulabilirler. Bu etkinlikte ilerlemenin anahtarı, Avrupa’daki düşman bölgelerine sızmak ve ödüller kazanmak için kullanılabilecek ajanlardır.

Bu savaşı kazanmak için gereken değerli istihbaratı elde etmek için ajanlara ihtiyaç var. Standart battle royale veya çok oyunculu oyunları oynayarak ajan edinebilirsiniz.

Zirve çalma listesinde Grind modunu oynamak daha fazla temsilci verecektir. Her maçtan aldığınız temsilci sayısı maç sonrası menüsünde bir “şapka simgesi” ile gösterilecektir.

Bu ajanlar nasıl kullanılır?

Ajanlar daha sonra düşman bölgelerine sızmak için kullanılabilir. Karşı İstihbarat olay menüsünde, sağ alttaki “Haritayı Görüntüle” yi tıklayın.

Bir Avrupa haritası göreceksiniz. Oyuncular Batı Almanya’da başlayacak. Bu alana sızdıktan sonra, oyuncuların sızması için etrafındaki yeni alanlar açılacaktır.

Activision aracılığıyla Screengrab

Ödüller

Counter Intelligence etkinliği, oyunculara çeşitli silahlar için kış temalı görünümler gibi birçok ödül verecek. Yeni bir bölgeye her sızdığınızda, yeni bir ödülün kilidi açılacaktır.

Düşman operasyonunun kalbine, Moskova’ya kadar ulaşmayı başarırsanız, Arktik tehdit kamuflajlı Outlaw keskin nişancı tüfeğini alacaksınız.

21 konumun tümüne sızmaDIĞINIZDA Terrance Brooks – Deep Snow ile ödüllendirecek.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %