Call Of Duty MobileEmülatör OyunlarıMobil OyunlarTeknoloji

Call Of Duty Mobile İlk Yıl Dönümü Güncellemesi Beklenen Çıkış Tarihi

Call of Duty Mobile, başarılı ilk yılını tamamlamak üzere. Activision , oyunu geçen yıl 1 Ekim’de başlattı ; o zamandan beri, fantastik içeriği nedeniyle dünya çapında milyonlarca oyuncuya ulaştı.

İlginç bir şekilde, COD Mobile, 1 Ekim civarında bir yerde yayınlanması beklenen yaklaşan birinci yıl dönümü güncellemesiyle önceki içeriği gölgede bırakacağına söz verdi . Ancak şu an için birinci yıl dönümü güncellemesi için resmi bir yayın tarihi yok.

Call Of Duty: Mobile First Anniversary Çıkış Tarihi

Bildiğimiz gibi, Call of Duty Mobile 1 Ekim 2019’da piyasaya çıktı. Yani herkes birinci yıldönümü güncellemesinin 1 Ekim 2020’de yayınlanmasını bekliyor.

Ancak, Sezon 10’un bitmesine hala 15 gün kaldı . Call of Duty Mobile, birinci yıl dönümü güncellemesinin Cadılar Bayramı ve Sezon 11 güncellemesiyle aynı zamana denk geleceğini doğruladı . Dolayısıyla, Activision’ın planlanan tüm içeriği 1-15 Ekim arasında yayınlaması mümkündür.

Ayrıca, Call of Duty Mobile’ın bize 3 Ekim’deki Cadılar Bayramı içeriğine bir göz atacağına dair söylentiler var ki bu oldukça heyecan verici.

Bununla birlikte, tüm sızıntılara ve söylentilere rağmen, Call of Duty: Mobile’ın birinci yıl dönümü ve sezon 11 güncellemesiyle ilgili herhangi bir şeyden emin olmak zor. Bunun nedeni, COD Mobile’ın her şeyi bir sır olarak saklamak için Sezon 11 için bir test sunucusu yayınlamamış olmasıdır . Bu nedenle, geliştiricilerin resmi çıkış tarihini duyurmadan hemen birinci yıl dönümü güncellemesini başlatmaları oldukça olası.

Sızıntılardan bahsedersek, oyuncuların Sezon 11’de çok beklenen ‘ Gece Modu’nu görebilecekleri tahmin ediliyor. Ayrıca, Zombie Modunun oyunun birinci yıl dönümünü kutlamak için bir geri dönüş yapması bekleniyor 

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %