Xiaomi

Black Shark 4 Özellikleri Ortaya Çıktı

Black Shark, yeni nesil Black Shark 4 serisinin lansmanı ile amiral gemisi akıllı telefon serisini canlandırmak için hazırlanıyor. Black Shark 4 ve Black Shark 4 Pro, geçen yılki Black Shark 3 ve Black Shark 3 Pro’nun halefi olarak görücüye çıkacak. Bu yılın Ocak ayında şirket, Black Shark 4 serisinin gelişini onaylayan resmi bir tanıtım afişini yayımladı. Şimdi, her iki modelin de temel özellikleri, beklenen lansmandan önce çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Black Shark 4 Serisi Sızan Özellikler

Black Shark 4 ve Black Shark 4 Pro’nun teknik özellikleri Çinli sızıntı yapan Digital Chat Station tarafından sızdırıldı. Standart Black Shark, tüm görevler için Snapdragon 870 sekiz çekirdekli işlemciyi kullanacak.

Öte yandan Black Shark 4 Pro, biraz daha güçlü sekiz çekirdekli Snapdragon 888 yonga setini kullanacak. Sızıntı yapan kişi, Snapdragon 870 işlemcisinin sözde Black Shark 4 Lite için olduğunu, Snapdragon 888’in ise standart Black Shark 4 için olduğunu belirtti.

Şirket, resmi lansman için telefonun takma adlarını değiştirmiş görünüyor. İşlemcinin yanı sıra, Sızrıdılan, her iki modelde de FHD + çözünürlüğe sahip 6,67 inç yüksek çözünürlüklü ekranı yeniden onayladı. Büyük panel boyutu, dar çerçeveler ve çentiksiz bir tasarımla tamamlanacak.

Hem Black Shark 4 hem de Black Shark 4 Pro’da 90 Hz veya 120 Hz ekran yenileme hızı görebiliriz. Sızıntı ayrıca 4.500 mAh pil ve 20W hızlı şarj desteğini de yineliyor. Özetlemek gerekirse, şirketin kendisi geçen ay resmi tanıtım ile pil ve hızlı şarj hızlarını paylaşmıştı.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %